2 sayfayı 1 sayfada yazdırma (yazıcı özelliği haricinde)

Excel Vers. ve Dili
2010
Arkadaşlar merhaba,

Çok sayıda personel için pusula bastırıyorum. Personel programından EXCEL'e aktardığım bu bilgileri çift nüsha olması gerektiği için DotMatrix yazıcıda Otokopili kağıda bastırıyorum (imzalı olarak ki birisi işçide birisi bende kalsın diye.) Kağıt ölçüm 10cm X 29 cm (yatay a4'ün tam yarısı)

Şimdi soruma geleyim;
Lazer yazıcı kullansam tek bir a4 sayfasına 2 excel sayfası bastırabilirmiyim? (aynı formatta, yatay a4 üzerinde 1. sayfa üstte ve 2. sayfa altta)
Bunu EXCEL ortamında kolay şekilde nasıl yaparım?

Aklıma gelen şey; excele çektiğim bilgiler bir sayfa da kalsın, ikinci bir sayfa oluşturayım ve örneğin her 2 satırı formül ile eşitleyeyim? ama bu kolay olmayacak?
Şimdiki kullandığım(DotMatrix-Otokopili kağıda yazdırdığım) excel dosyası aşağıdaki gibi:

Yazıcı yazılımı özelliği sayesinde birkaç yol denedim;
1. Aşağıdaki yöntem işimi görmedi çünkü, yatay olarak üst ve alta bastıramıyorum (resimde görebileceğiniz gibi yanyana bastırıyor ve işimi görmüyor)

2. Dubleks yazıcı sayesinde 2 excel sayfasını, arkalı önlü olmak mecburiyeti ile tek kağıda bastırdım. Fakat hem çok yavaş kaldı hemde dubleks özelliğinden ötürü bahsettiğim gibi sayfanın birisi kağıdın ön yüzünde diğeri kağıdın arka yüzüne bastırıldı.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Not: bu şekilde yazdıramaz isem sayfa yapımı değiştirip, yan yana bastırmayı deneyeceğim.

Excel Vers. ve Dili
2010
her konuda bir fikri olan Duayen @omer.baran hocam dan bir ileti bekledim:) ama gelmedi..