2007 tr excelde buton üzerine msj yazmak?

Excel Vers. ve Dili
2010 tr
slm.aranıza yeni katıldım. ve umarım burada excelde kendimi ve benden başka bilmeyenleri geliştirir ve gelişmelerini birlikte sağlarız.

ben kendi işime yaracak ve benim gibi memurlarında işine yaracağını umduğum basit gibi görünsede detayları fazlaca olan bir kullanımı basit bir belge verici sayfa oluşturmak istiyorum. şimdilik bana acil lazım olan şey ise; buton yapmak ve ona köprü atamak..

2007 tr excel kullanıyorum. buton için hoş uygulamalar var. ama excelde oluşturduğum butonun üzerine herhangi bir yazı yazamadım. bunu nasıl sağlarım. 3d modelli buton yapmıştım.
teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Office 2007 - İngilizce
Buton üzerine sağ tık yapıp, "edit text" i seçin.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
yada türkçe karşılığı olan düzenleme kutusu iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2010 tr
teşekkürler arkadaşlar.
bende aynen dediğiniz gibi deniyordum fakat metin işareti oluşmayınca yazılmıyor sanmıştım. buton seçili iken direk olarak metin yazılıyormuş. metinin büyüklüğünü ise bloklayarak ve sağ tıklayarak ayarlayabilirsiniz. ilgilenenlere.

Excel Vers. ve Dili
2003 office
selam kardeş benim sorunumda seninkinin tam tersi bendede üzerine yazı yazılabilen buton var.ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.istersen güçlerimizi birleştirip bu olaya bir açıklık getirelim ne dersin?