2010 excel'de macroyla ağ printerı seçimi

Excel Vers. ve Dili
2010 İngilizce
Application.ActivePrinter = "\\trwsd0315\IBM4247-L03 on Ne03"
ActiveWindow.SelectedSheets.PrintOut Copies:=1, ActivePrinter:= _
"\\trwsd0315\IBM4247-L03 on Ne04:", Collate:=True
Application.ActivePrinter = "Lexmark T650 PS3 on Ne04:"

Merhabalar,
Kullandığım macroda yukarıdaki gibi bir ağ printerına geçip orda print ettikten sonra tekrar default printer'a geri dönüyor. Printer adının sonunda ki "Ne03, Ne04" 'lerin rakamları zaman zaman durduk yere değişiyordu. Değiştiği zaman macro hata veriyordu. Öyle durumlarda yeni bir macro kaydına başlayıp printerlerı bir ona bir diğerine çevirip makroyu durduruyordum. Sonra yeni kaydettiğim macronun içine girip Ne03 mü Ne05 mi artık kaç yaptıysa ana macromdaki rakamı da o rakama çevirince makrodaki sorun çözülüyordu. Sorun şu ki excel 2003 te yapmış olduğum bu işlemler excel 2010 yüklenince sıkıntı çıkardı. Macrom yine hata verdi. aynı şekilde doğru rakamı bulmak için yeni macro kaydettim ancak 2010'da printer değişikliğği yapınca macro kaydına birşey yazmıyor. Şu Ne04'ü filan yazmadan ağdaki printer'ı nasıl seçtirebilirim ? Ya da bu problemiğ nasıl çözebilirim ?
Şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Office 2010 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
23.02.2019
Application.Dialogs(xlDialogPrint).Show
bunu kullanırsanız kullanıcının yazıcı seçme hakkını kendisine tanımış olursunuz.

Excel Vers. ve Dili
2010 İngilizce
ben bu dosyayı irsaliye kesmek için kullanıyorum. Dosya paylaşımlı. 6 kullanıcı bu dosyayı kullanarak irsaliye kesiyor. 2010 'a geçtikten sonra diğer bilgisaylar dosyayı kullanmaya devam ediyor bir tek ben kendi makinemden kullanamıyorum. Bu yazıcı sabit. Her seferinde seçmek yerine o satıra geldiğinde direk o yazıcıyı seçsin istiyorum diğer bilgisayarlarda yaptığı gibi.