3 ayrı *.xls dosyası bir dosya altına toplanabilir mi?

ben sık olarak 3 adet excel dosyası kullanıyorum..bunları bir dosya altında toplamak istiyorum ki her seferinde üç dosyayı ayrı ayrı açmayayım..

bide...bu dosyalarda yaklaşıl 4-5mb lık büyüklükteler..eğer birleştirme imkanı varsa 12-13mb lık bir dosya boyutu ortaya çıkıcak..büyük boyutlu dosyaların excel çalışma sorunu varmı...ufak boyutlu dosyalarda yüksek verim alınıyor diolarda excel için..doğruluk payı varmı??

G

Guest

Misafir
Kendine yeni sayfalar açarak diğer dosyaları ancak o sayfalara kayıt ederek kullanabilirsin fakat güclü bir ram a ihtiyacın olacak gözüküyor bu durumda.
Benimde şirkette çalıştığım dosyalar çok yüklü olmasından dolayı dosyaları açdığımda bazen dakikalarca dosyanın içerisinde hesap yapmasını bekliyorum.
Ayrıca emin değilim ama doyalar çok yüklü olduğunda excel hesaplamakta zorlanıyor.

evet türker bey benimde aklıma ilk o geldi..belki vardır bi farklı yolu die sormuştum.. benim kusende bi fabrikada çalışıo ve çoğu işleri excelle yapıolar ama şişiyo dio dosya boyutu arttığında..insanın canını sıkacak şekilde hantallaşıo sanırım..neyse ilginize teşkkürler...kolay gelsin..