3 lü vardiya sistemi

Excel Vers. ve Dili
2003 English
Arkadaşlar 3 lü vardiya sistemi gerek acil yardımcı olursanız sevinirim bu benim ilk işim exelde acemiyim yardımlarınız için teşekkurler...

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
3 lü vardiya sistemi derken nasıl bir şey kastettiğinizi anlatırsanız daha kolay yardım alabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-03-2020
işçilerin giriş çıkış saatlerini hesaplayacak bir tablomu istiyorsun? Eğer bir format hazırlar ne istediği yazarsan formüller konusunda yardımcı olabilirim

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Arkadaşım ben üçlü vardiya sistemi ile personel çalıştırıyorum.08-16,16-24,24.08 bu şekilde istiyorsan yaz.Yardım edelim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Arkadaşım ben üçlü vardiya sistemi ile personel çalıştırıyorum.08-16,16-24,24.08 bu şekilde istiyorsan yaz.Yardım edelim.
Ben sizin mesajınızda anlattığınız gibi 3 lü vardiya ile çalışmayapmak istiyorum. (08-16,16-24,24.08 ) Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
Ben sizin mesajınızda anlattığınız gibi 3 lü vardiya ile çalışmayapmak istiyorum. (08-16,16-24,24.08 ) Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler
bunu hazırlamak kolay hafta tailleri ne olacak bu bizemi ait olacak istedigimiz gibi değişebilecekmiyiz kaç kişi boyle bilgileri vermeden ne hazırlamamızı bekliyorsunuz ek dosya ekleyiniz ve ayrıntılı calısmanızı ekleyiniz

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
bunu hazırlamak kolay hafta tailleri ne olacak bu bizemi ait olacak istedigimiz gibi değişebilecekmiyiz kaç kişi boyle bilgileri vermeden ne hazırlamamızı bekliyorsunuz ek dosya ekleyiniz ve ayrıntılı calısmanızı ekleyiniz
30 kişilik personelimiz var. Bunların hafta tatilleri haftanın 7 gününe yayılacak
personellimiz 24.00-08.00,.08.00-16.00,16.00-24.00 vardiyalarında 10 arlı gurp halinde çalışacak

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
30 kişilik personelimiz var. Bunların hafta tatilleri haftanın 7 gününe yayılacak
personellimiz 24.00-08.00,.08.00-16.00,16.00-24.00 vardiyalarında 10 arlı gurp halinde çalışacak
bilgileriniz yine eksik hafta tatiliniz kac gun bir grupta kac kısı olacak birde ek dosya ekleyiniz eksik bilgi vermeyiniz olayı tam herkesin anlayabileceği sekilde anlatırsanız ben veya diger arkadaslar size yardımcı olacaklardır eksik bilgi vermeniz halinde size yardımcı olamayacagımızı bilmenizi isteriz

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
bilgileriniz yine eksik hafta tatiliniz kac gun bir grupta kac kısı olacak birde ek dosya ekleyiniz eksik bilgi vermeyiniz olayı tam herkesin anlayabileceği sekilde anlatırsanız ben veya diger arkadaslar size yardımcı olacaklardır eksik bilgi vermeniz halinde size yardımcı olamayacagımızı bilmenizi isteriz
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.

benim bu konuda hemen hemen hiç bilgim yok. 30 kişilik personelimi her personelin haftada 1 gün izni olacak sekilde üçlü vardiye sistemi ile çalıştırmak istiyorum.
işletmemiz pazar günü dahil 3lü vardiye ile çalışacak. Personelin haftalık izinleri haftanın yedi gününe yayılacak

Ekli dosyalar

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
Burada şu kritere dikkat edersin 3 vardiye 24 saat eder birkişini haftalık calısması 48 saat
24*7/48=3,5 işçi eder yani dort kişilik nobet cizelgesi yazacaksınız

hafta tatilleri hic cakısmayacak(aynı gun olmayacak
ek ornek gonderdim bunu kendinize uyarlarsınız.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Burada şu kritere dikkat edersin 3 vardiye 24 saat eder birkişini haftalık calısması 48 saat

Teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Merhaba arkadaşlar
daha önce yazdığım sorunuma çözüm buldunuz çok çok teşekkür ederim.
Yine bir sorunum çıktı yardımlarınızı bekliyorum.

3 kişiden oluşan makineye bakan elemanım var. ben bu üç elemanı üçlü vardiye sistemi ile hafta tatili bir gün olacak şekilde çalıştırmak istiyorum.
bir türlü içinden çıkamadım. Yardımlarınızı bekliyorum
Saygılarımla...

Ekli dosyalar

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
Merhaba arkadaşlar
daha önce yazdığım sorunuma çözüm buldunuz çok çok teşekkür ederim.
Yine bir sorunum çıktı yardımlarınızı bekliyorum.

3 kişiden oluşan makineye bakan elemanım var. ben bu üç elemanı üçlü vardiye sistemi ile hafta tatili bir gün olacak şekilde çalıştırmak istiyorum.
bir türlü içinden çıkamadım. Yardımlarınızı bekliyorum
Saygılarımla...
Bunu çozmek uçlu sistemle zor gozukuyor ama işçi sayisi az geliyor.

burada artan yarım gunluk farki aradaki mesafe çok uzak değilse eğer diger nobet yerindeki arkadasınız için değerlendirebilirsiniz.Yani diger nobet grubundaki bir arkadasınızı burada eksik kalan yere ekleyebilirsiniz kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Arkadaşlar Merhaba,

acil yardımınıza ihtiyacım var 5 kişilik vardiya çizelgesi hazırlamam gerekiyor A şiftinde 2 kişi, B şiftinde 2 kişi ve C şiftinde bir kişi olarak. yalnız hafta tatillerini dönüşümlü olarak cuma cumartesi ve pazar kullanmaları gerekiyor hatta mümkünse cuma bir kişi, cumartesi ve pazar 2şer kişinin izinli olması gerekiyor. işin içinden çıkamıyorum

Yardımlarınızı bekliyorum lütfenn....

Excel Vers. ve Dili
vista
Merhabalar... web üzerinde uzuuuun araştırmalar sonucu sitenizi gördüm.Bana gerçek anlamda yardımcı olabilecek tek site burası sanırım. Sorunum şu... 13 kişiyle(şoför) 3 vardiya çalışma sistemi çizelgesi yapmaya çalışıyorum günlerdir ama işin içinden çıkamıyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilecek üstadlar varsa müteşekkir olurum.Şimdiden teşekkürler....
Çalışma sistemi 24/08 vardiyası = 3 kişi , 08/16 vardiyası = 5 kişi , 16/24 vardiyası 4 kişi olacak şekilde.hafta tatil günleri önemli değil.Ama cumartesi ve pazar sayı değişiyor . Cumartesi; 24/08 = 3 kişi , 08/16 = 4 kişi , 16/24 = 3 kişi olacak. Pazar günü ise 24/08=3 kişi , 08/16 = 3 kişi , 16/24 = 3 kişi ... vardiya dönüşleri pazara ve cumartesiye denk gelebilir.
hafta içi toplam 3+5+4 = 12 ...yani 1 kişi çevirici yedek olarak kullanılabilir.toplam 13 personel.

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
ben 80 kişilik bir guruba 3 lü vardiya sisteminde nöbet yazmak istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz bir örnekle 08/16 gurubu 30 kişi 16/24 ve 24/08 gurupları 25 kişi

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
ben 80 kişilik bir guruba 3 lü vardiya sisteminde nöbet yazmak istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz bir örnekle 08/16 gurubu 30 kişi 16/24 ve 24/08 gurupları 25 kişi
bu sorunuzu ayrı bir konu olarak acınız bilgieriniz yetersiz hafta tatılleriniz ne olacak nobet tutulacak yer sayısı hangi yerde hangi nobetler tutulacak calısma saatleriniz gibi degerler onemlidir ek dosyanızda bunlarıda belirlerseniz size yardımcı olmaya calısırım

nobette hesap yapma su sekilde olur :

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
3 lü vardiya

20 nöbet noktası var noktalarda tutulacak nöbetrlerde fark yok hafta tatili 1 gün olacak ilginiz için teşekkürler.

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
20 nöbet noktası var noktalarda tutulacak nöbetrlerde fark yok hafta tatili 1 gün olacak ilginiz için teşekkürler.
Burada şu kritere dikkat edersin 3 vardiye 24 saat eder birkişini haftalık calısması 48 saat 24*7/48=3,5 işçi eder yani dort kişilik nobet cizelgesi yazacaksınız

bu cozumu kendine uyarla ek te bir ornek sundum ekte kırmızı gosterdigim kişilerden birini i nobet yeri yakınsa eğer diger nobet yerlerinde kullanabilirsiniz
iyi calısmalar arkadasım kolay gelsin

Ekli dosyalar