Acces Hakkında Yol ?

Excel Vers. ve Dili
ofis 2003 türkçe
Ben excelde bi ödeme tablosu oluşturdum. Fakat her yeni veri girişinde birazdaha ağırlaşıyor. Resimdede gördüğünüz üzre çeşitli hizmetler karşılığında ödemeler var ve bunların herbiri ay ay giriliyo ve genel toplamı alınıyo.

Bu öğrenci ödeme tablosunda ( 0-2 yaş, 3-4 yaş ve 5-6 yaş olmak üzre ) üçayrı sınıf var ve her sınıf kendi içinde öğrencilere sahip tabi. her sınıfın öğrencilerinin ödemleri önce öğrenci tum hizmetler toplam, sonra dahil olduğu sınıfın ödemelerinin toplamı ve 3 sınıfın genel toplamı olmak üzere kendi aralarında toplamaları var. Tabloyu yollamak istedim fakat 1 mb uzerinde olduğu için yollayamadım.

Benim sorum bu resimden yola çıkarak kaç ayrı tablo oluşturmam lazım ve tablo içerikleri hakkında yol göztermenizi rica ediyorum.

Şimdiden yardımlarınız ve bilginizi paylaşacağınız için teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
office 2003
sn TUGRasim

forumda istediğine uygun bir hazır forum mevcut araştırmalarım sırasında bulmuştum, sanırım ismi ögrenci bilgi giriş veya okul öncesi diye içinde aidat ödemeler ve ögrenciler hakkında da bilgiler tutabileceğiniz güzel bir program.

onu arayıp bulursanız sanırım işinizi görür

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
okul öncesi program

bu lingteki işinizi görer sanırım
defalarca yazılmasına karşın arkadaşlar forum içerinde araştırma yapmadan soru sorulıyor en önemlisi örnek bir çalışma eklemden cevap alınması bekleniyor sizler bir çalışma yapın takıldıgınız yerde yardım edelim ortaya çıkan programlardanda başka arkadaşlar yararlansın kolay gelsin
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=24083&highlight=okul+%F6ncesi

Excel Vers. ve Dili
ofis 2003 türkçe
bu lingteki işinizi görer sanırım
defalarca yazılmasına karşın arkadaşlar forum içerinde araştırma yapmadan soru sorulıyor en önemlisi örnek bir çalışma eklemden cevap alınması bekleniyor sizler bir çalışma yapın takıldıgınız yerde yardım edelim ortaya çıkan programlardanda başka arkadaşlar yararlansın kolay gelsin
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=24083&highlight=okul+%F6ncesi
Sevgili dostum ben oprogramı zaten inceledim .Kaldı ki ben bana program yapılsın demiyorum. O program da çok güzel bir şekilde yapılmış fakat sadece aidat odemeleri yer alıyor içinde. Ben sadece tablolar konusunda yol istedim ki su an toparlayamıyorum nasıl başlayacağımı. Yolu gösterilir, ben yoldan ilerlemeye başlarım saptığım vakit uyarılarınızı yaparsınız. Ben hazır program istemedeim anlatmak istediğim.

Teşekkür ediyorum en azından cevap verdiğin için...

BKCAN sağolasın. Kolay gelsin..

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Bu örnegin üzerinde sonuca ulaşalım

Bu örnegin üzerinde sonuca ulaşalım olmayan istediğin degişikleri söyle takıldıgın yerde sana yardımcı olalım
önce taplo, sonra taplodan sorgu, sonra sorgudan veya işlemine göre taplodan form, sonra sorgudan veya işlemine göre formdan rapor yaparsın

Son düzenleme: