Access başlangıç ayarları ve menü çubukları

Excel Vers. ve Dili
Office 2003
Access'te yaptığım uygulamada başlangıç ayarlarını ve menü ayarlarını bilinçsizce değiştirdiğimden menülerin neredeyse tamamını görüntüleyemiyorum ve tabii ki özelleştiremiyorum da. Dolayısı ile çalışmak neredeyse imkansız hale geldi. Ayarları sıfırlama konusunda bilgili olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Alpayb

Access i açtığında araçlar>Başlangıç açılan formdaki onay kutularını işaretle (Tam Menü İzni- Access Özel Tuşlarını Kullan vs)

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

zaten adam öyle yaptığı için göremiyor

yaptığın programın üstüne fare ile gel shift tuşuna basılı tutarken tıkla menüler gelir zaten amaç odur bilmeyen bir tasarıma geçemesin diye bozmasın diye menüler gizlenir neyse bu şekilde açtıktan sonra arkadaşın dediğini yapabilrsin ama özel menü kullanmıyorsan menülerin görünmesinin bir anlamı yok zaten sen sihft ile menülere geçebilirsin

Excel Vers. ve Dili
Office 2003
Ne yazık ki beceremiyorum.

Shift le de denedim Control le de ancak olmuyor. Ekran görüntülerini de gönderiyorum.
En üstteki alanda başlangıç ayarları ve tüm detayların yok olduğunu göreceksiniz.

Çok kurcaladık. Halt ettik!.. :eek:

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

programı ekle yapalım yada yeni bir vetitabanı oluştur ve tablolar kısmında sağ tuş yap ve al de sana veritabanının yerini sorar işte o problemli programı göster ve içindeki tablolar makro,modül ne varsa hepsini işaretle ve al de bundan sonrada yeni yaptığın veritabanını kullan

Excel Vers. ve Dili
Office 2003
Tamamdır.

Çok teşekkür ederim. İşlem tamamdır. :) :)