access 'de Arşiv

Tüm dostlara selam..Access de arşiv yapılabilirmi.Yapılırsa,yapılması hakkında bilgi verebilecek veya örnek gönderebilecek arkadaş varmı?Umarım vardır..

Henüz dosya oluşturmadım, fakat sizin elinizde basitde olsa bir proğram varsa vede gönderebilirsen sevinirim.Ben şu an altayapı için hazırlık yapıyorum.ilginize teşekkürler.

öyle dosya yok uğraşamamda ama sen bir şeyler oluşturursan arşivi oluşturmak kolay...sen bir şeyler yap gerisi kolay

maaş arşiv

Arkadaşlar, basit bir maaş hesaplamasını Yıl ve aylar itibariyle nasıl arşiv yapabilirim.Ekteki örnek üzerinde çalışma yapıp yardımcı olabilecek arkadaşlara ve tüm dostlara selamlar.

merhaba

merhaba arkadaşım örneğini eklersen yardımcı olacağımı söylemiştim.ama anlattıklarımı örnek olmadan anlayabilrimisin bilemiyorum...şimdi yapma gereken şu ana formunda bilgileri girdiğin yerde diyelim ayları atacaksın..ayı diye bir bölüm olucak sen oradan hangiayı arşive atıcaksan o ayı seçiceksin....sorgular bölümünde ekleme sorgusu oluşturacaksın ve ayı kısmının ölçüt kısmına hangi ayları arşive atacaksan onları yazman lazım....bunu uygulamaya dökmen kolay değil tabi kolay gelsin

düzeltilmiş örnek ekte yardımcı olabilirmisiniz.Ben ay ve yıl olarak (Ocak-2005,..,gibi) arşiv oluşturmak istiyorum.Tüm dostlara selamlar olsun.

arkadaşım yardımcı olmak için dosyayı indirdim ama dosyayı mde ye çevirip atmışsın mde dosyalar üzerinde değişiklik yapılamayacağını bilmiyorsun galiba dosyanı mdb olarak gönderirsen ve neyin arşivinide istediğini yazarsan yardımcı olayım .kolay gelsin .

düzeltilmiş örnek ekte yardımcı olabilirmisiniz.Ben ay ve yıl olarak (Ocak-2005,..,gibi) arşiv oluşturmak istiyorum.Tüm dostlara selamlar olsun.

dostum örneğe yaptıklarımı incelersen olayı çözersin..ok förmülleri nasıl ve nereden buldun banada gönderirsen memnun olurum.

Formülleri tamamen kendi imkanlarımla, deneme yanılma metodu ile yaptım.Konu üzerinde çalışmalarım devam ediyor.Bitirdiğimde mutlaka göndereceğim.Yardımın için teşekkürler

hiç önemli değil takıldığın bir yer olursa elimden gelen yardımı yapmaya hazırım.teşekkürler

arşiv ve resim

arkadaşlar slm.ben kendi imkanlarımla bir poğram yaptım çok amaçlı sizlerden isteğim personelin resmini ekrana getirmeme yardımcı olmanız birde giden personeli arşivlemem lazım yardımcı olursanız teşekkür ederim aslında resmi getirdim de birkez tıklatmak gerekiyor bende öyle istemiyorum bilgilerle birlikte gelmesini istiyorum saygılar

Son düzenleme: