Access de grup oluşturamıyorum.

Merhabalar Ben Access de depo bölümüne qrup oluşturdum şöle (içecekler bölümüne Viski v.s.. erzak bölümüne ekmek v.s...) şimdi bunları açılan kutu şeklinde koymak istiyorum açılan kutuda içecekler bölümüne geldiğimde malların listesi çıkmasını istiyorum yani tüm malların değil yardımcı olursanız sevnirim..

Excel Vers. ve Dili
Türkçe Office2003 Pro
örnek dosyanızı ekleyin. anladığım kadarıyla; içecekler ve erzak isimli iki adet tablo yap. içeceklerin isimlerini bu tabloya yaz. içecekler açılan kutusunu içecekler tablosuna bağla. erzak isimlerini erzak tablosuna yaz erzak açılan kutusunu erzak tablosuna bağla.

Teşekkür ederim 100 tane grup var ben bir forumda bunları birleştirdim yani forum üst bilgi grup no grup adı alt forum grupun içindeki mallar satışa sadece 2 açılan kutu koymak istiyorum yani birincisinde grup isimleri geldiğinde 2 ci açılan kutuya o grupun içinde olan malların listesi gelsin bunu nasıl yapa bilirim?

Excel Vers. ve Dili
Türkçe Office2003 Pro
excel örnek dosya

bu formda bulduğum excel örnek dosyasında değişiklik yapıp ekledim. belki size bir ipucu verebilir. bu örnek dosyayı accesste nasıl kullanacağınızı formdaki arkadaşlara sorabilirsiniz

Bunun aynısnı yaptım kendim oluşturduğum dosyada normal olarak çalışyor ancak alt forum yaptığım zaman çalışmıyor ürünler çıkmıyor bi yardımcı olsanız

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Merhaba
Altform'lu örnekte var aynı sayfada... :shock:
ililcekoysemt.zip

bu açılan kutuları satıştaki alt foruma uyguladığım zaman qruplandırmış şekiilde çıkmıyor isterseniz dosyayı yollayım zamanınız varsa baksanız bi zahmet

Access sifariş takibi yükleyip düzenlemeler yapmışım oraya da Gruplar ve Ürün Adı açılan kutuları koymuşum. Gruplar geliyor fakat ürün adı çıkmıyor açılan kutu boş çıkıyor. Bu işleyiş Sifariş alt formu olmadan çalışyor. Devreye alt forum girdiğinde ürünler listesi çıkmıyor.Benim sorunum burda Bu iki açılan kutuyu nasıl uyum iiçersinde çalıştıra bilirim?