Access de program hazırlamak

Excel Vers. ve Dili
2013 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18.06.2019
Iyi günler ekdeki dosyada sayfa bilgilerini vermeye çalıştım access i çok fazla bilmiyorum bu bilgilerle bir örnek dosya hazırlaya bilirmisiniz

birde sayfaları oluşturup raporlar almak istiyorum bu nasıl sağlıklı olursa onuda yapabilirmisiniz

anlaşılmayan konuyu sorarsanın anlatmaya çalışayım
ben exceli biliyorum bundanda sağlıklı raporlar alamıyorum access de bunlar daha sağlıklı olurmuş onun için bu şekilde bir örnek yardımlarınızla hazırlayarak access öğrenmek istiyorum

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2013 türkçe
18.06.2019
Hocalarım iyi çalışmalar bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
yapmak istediğim verileri girmek için sayfalr oluşturu örnek alış satış gelir gider gibi ve bunlardan rapor almak mesela toptancıma ne kadar borcım kalmış müşteirlerden kimlerden nekadar alacağım kalmış ürünlerden ne kalmış gibi

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba Mustafa bey..

Siz bütünüyle bir uygulamanın hazırlanmasını istiyorsunuz ama kimsenin buna yanaşacağını sanmam.. Bence siz temelden uygulamanızı yapmaya başlayın ve takıldığınız aşamaları bizlerle paylaşın.. Bu şekilde destek almanız daha kolay ve hızlı olur..

Ya da Access Örnekleri bölümünde bu tür uygulamalar olmalı.. Kendinize uyarlamaya çalışabilirsiniz..

Excel Vers. ve Dili
2013 türkçe
18.06.2019
iyi günler ekde bir dosya hazırlamaya çalıştım şimdi
alış fatura ve gider sayfalarından ilişkilendirerek kalan borcumu nasıl öğrenirim
satış ve gelir sayfasınıda yapıp kalan alacağımı öğrenmek istiyorum

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TÜRKÇE
selam
örnek dosyanızı 2003 formatında eklerseniz daha çok kullanıcıya hitap etmiş olursunuz
birçok form kullanıcısı 2003 formatında kullanmakta

excel örneğinden konuşursak
uygulama komplike bir uygulama sanırım
tabloları
1 Banka
2 BankaHareket
3 BankaSube
4 CariGurup
5 CariKart
6 CariKefil
7 HareketDetay
8 Hareketler
9 IL
10 Kasa
11 KasaHareket
12 StokBirim
13 StokGurup
14 StokHareket
15 StokKart
vs.....
yani zor bir uygulama zor derken gözünüz korkmasın sayın taruz beyin dediği gibi

"Siz bütünüyle bir uygulamanın hazırlanmasını istiyorsunuz ama kimsenin buna yanaşacağını sanmam.. Bence siz temelden uygulamanızı yapmaya başlayın ve takıldığınız aşamaları bizlerle paylaşın.. Bu şekilde destek almanız daha kolay ve hızlı olur.."

Linkteki uygulamaya bir göz atın ve kendinize uyarlamaya çalışın

http://www.access-sql.com/Konu-Satis-Teklif

kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
2013 türkçe
18.06.2019
ilginiz için teşekkür ederim 2003 de bildiğim kadarıyla bir örnek hazırladım çok fazla access bilgim yok inşallah yardımlarınız sayesinde öğrenmeyi düşünüyorum