access de sipariş takipi

Sayın bilgin arkadaşlar lütfen bana yardım edin ben market sahibiyim kendim accesi düzenledim fakat gruplar ve ürün adı ilave ettim gruplar çıkıyor, gruplardan her hangi birisini seçtiğimde yanında yerleşen ürünler açılan kutusunda ürünler listesinin hepsi çıkıyor fakat bana gereken sadece seçtiğim grupta yerleşen ürünlerin isimlerinin gelmesini istiyorum ki çabuk işlem göreyim. Ürünlerin hepsi çıkıtığı takdirde tek tek seçip aramak zorunda kalıyorsun grupa göre çıktığında rahat oluyor. Yaklaşık iki haftadır accesin üzerinde çalışyorum herşeyi ayarladım bu sorun kaldı bunu ayarlıyamıyorum bi türlü. Yurt dışında olan kardeşinize yardım etmenizi rica ediyorum. Þimdiden hepinize teşekkür ediyorum. Sizin bu konuda bana yardım edeceğinize inanıyorum ve çözüm önerinizi bekliyorum. Saygılarımla...

Merhaba,

Ekte konu ile ilgili bir örnek gönderiyorum.Ã?rneği detaylı bir şekilde incelerseniz eminim ki çözersiniz.İşin sırrı tablo ve ilişkilerde.

Ã?ncelikle teşekkür ediyorum. bu örnekteki formlardaki form1 i alt forma aldığım zaman çalışmıyor ekteki gibi böle bir hata veriyor bu konuda yardımcı olsan bana yani ben bu açılan kutuyu alt form da çalıştırmak istiyorum