access dosyasını .exe'ye çevirmek için yardım

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Selam. Forumda yaptığıım aramalar neticesinde Access'te yaptığımız veritabanını .exe'ye çevirmek için 2 tane link bulabildim.

Birincisi;

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?p=25877#25877

Diğeri ise icetiner arkadaşımızın bir konuda bahsetmiş olduğu örneklerin içerisinde geçiyordu.

Çeşitli kaynaklardan temin ettiğim güzel örnekleri sizlerle paylaşmak istedim.

54.Örnek:Access dosyasının exe uygulamasına bir örnek
Fakat linklerin ikisi de çalışmıyor. Forumun yenilenmesi sırasında birçoğunun silinmiş olduğunu okudum. Bilen bi arkadaşım, Exe şekline nasıl çevirebiliyoruz, bilgisi varsa ve yardımcı olabilirse çok memnun olurum. Çünkü şu anda hazırlamakta olduğum veritabanını .exe'ye çevirmem gerekiyor. :yardim:

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

access mantık olarak vb gibi exe yapılmaz ama yolu yok değil her hangi bir setup programı sana setup hazırlar ama accessi istediğin yere koyma kısayolunu masüstüne eklemden ileri gitmez

peki access exe olmazmı bir miktar para ile olur office developer sürümü nü kullanırsan onda access stup wizard var o exe haline getiriyor onunla access olmayan bir makineye bile kursan çalışıyor access runtime diye bir olayıda beraber kuruyor ama onda tasarım gibi şeyler olmuyor

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın arkadaşlar,

Defalarca yazıldı yine aynı soru.

Access uygulaması exe olmuyor!

Runtime meselesi ise bu parasız. Accessin yüklü olmadığı makinalarda Access uygulamalarını çalıştırmaya yarıyor ve kesinlikle exe değil.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003 Türkce
Sayin modalı,
Bu Runtime meselesini biraz detayli anlatabilirmisiniz.Mesela yaptigim bir TLF rehberini Acces yüklü olmayan makinada nasil calistirabilirim.Ben VBA6 ile yaptim ama Acces si de ögrenmeye calisiyorum.Tesekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Sayın arkadaşlar,

Runtime meselesi ise bu parasız. Accessin yüklü olmadığı makinalarda Access uygulamalarını çalıştırmaya yarıyor ve kesinlikle exe değil.

İyi çalışmalar

Teşekkürler arkadaşlar ve özellikle de sayın modalı. Defalarca yazıldığını bilsem veya forumda aramalarım sonucunda görebilsem inanın ki zaten yazmazdım Rahatsız ettiysem kusuruma bakmayın arkadaşlar. Hoşçakalın.

Excel Vers. ve Dili
2003
runtime

Sayın arkadaşlar,

İyi çalışmalar
runtime ı nerden bulabılırım aradım ama bulamadım yardımcı olursan sevınırım.bıde setup hazırlama programıyla yapılabılırmı?

Excel Vers. ve Dili
2003
tesekkur edrım modalı sende access bılgısı var sanırım bır ıkı sorum varda kafanı sısırmıs gıbı olmıyım:)

Excel Vers. ve Dili
ofice2003
arkadaşlar ben acess te işime yarayan bir demirbaş ve amortisman defteri yaptım.Ancak bunun açılış ve çalışma şeklinin sanki başka bir dilde yaZILMIŞ BİR PROGRAM gibi çalışmasını nasıl sağlarım.Yani formu açtığımda acess programı açılmadan ben kayıt yazıp ve raporlarımı alayım...mümkünmü acaba

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
işine yararmı bilmiyorum ama Makrolar kısmında Autoexec diye bir makro yapar ve açılık Form dosyanın burda çalıştır dersen dosyaya çift tıkladığında direk karşına form un geliyor...

saygılar...