Access Form Hücre Toplu Nasıl secebilirim

Arkadaşlar İlk defa sizlerin yardımını istiyorum yardımcı oluranız cok sevineceğim benim yapmak istediğim göndermiş olduğum word sayfasında mavi renkli toplu secim yapabilme ve sarı rekli hüçrelere bilgileri yazdıra bilme çok araştırdım fakat bulamadım size kullanmış olduğum yasal tacari program olduğu icin gönderemiyorum yardımlarınız icin çok teşekürler

Herhalde sarı renkli metin kutularındaki bilgilerle mavi renkli seçili kayıttaki bilgileri değiştirmek istiyorsunuz. Dosyanın küçük bir benzerini eklerseniz, yardımcı olabilirim.

Kusura bakmayın yanlış anlamışım.
Gönderdiğim örnekte a Alanınında, herhangi bir kayıta (satıra) tıkladığınızda o kayıttaki bilgiler (a ve b alanındaki bilgiler) formun üstündaki metin kutularına geliyor.

Kodsuz uygulama;
Form tasarım modunda iken, sarı renkli metin kutularının Denetim kaynaklarını, bulunduğu Sütun (Alan) olarak belirleyin.
Herhangi bir satırın, herhangi bir alanına tıkladığınızda o kayıta ait bilgiler sarı renkli renkli metin kutularına gelecektir.

Hepinize Yardımlarınz için çok teşekür ederim işimi hallettim sağolun iyi çaılışmalar