access formda fotoğraflarla ilgili

Excel Vers. ve Dili
access
iyi günler arkadaşlar form yapısında(efespilsen kadro) her bir oyuncunun kaydına bakarken yanında fotosununda gözükmesini istiyorum bunu nasıl yapabilrm ben yaparken sadece kayıtlı olan 1. oyuncunun fotosu gözüküyor ve diğerlerinde de hep o gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim oyuncu fotolarını ve form yapısını aşağıda gönderdim..(nasıl yapıldığı konusunda ufak bir noy düşerseniz sevinirim diğer takımların kadrolarınıda böyle oluşturacağım..) TEŞEKKÜRLER HERKESE

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
bu örnegi uygulayınız

imaj dosyasının içinden resimleri seciniz

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excel 2016
sayın silyan_bjk

aşağıdaki linke resim eklemeyle ilgili örnek çalışma eklemiştim bir göz atın. iyi çalışmalar

:arkadas:Not : excel web tr ile ilk tanıştığımda ustalarım hep formda araştırma yapmadan başlık açmamam konusunda uyardılar. Ben kendilerine kızardım ama araştırdıkça gördümki örnek çalışmalar içerisinde öylesine değişik projelerle karşılaştımki anlatamam hem çok güzel fikirler edindim hemde ezbercilikten bir nebzede olsa kurtulmuş oldum. Ayrıca soru kirliliği yapmamış oldum sorunuzla ilgili onlarca örnek mevcut sitede umarım yazdığım bu küçücük notu yanlış anlamazsınız.

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=32300