Access ile uğraşan ziraatçiler

Arkadaşlar selamlar.
Hepinize katkılarınızdan dolayı teşekkürler.
Ortak İlgi alanını göz önüne alarak, ziraatçi arkadaşları access te neler yapılabilir konusunda kafa yormaya davet ediyorum. Diğer katılımcılararada eyvallay. İlginiz için şimdiden Çok teşekkürler.

ESTERKON (Ziraatçı)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
sn.estergon, bu ne sabırsızlık. forumda tüm üyelerin içinde kaç ziraatcı var bilemem ama şu an sitede bulunan 40 kişi arasında sizin haricinde bir ziraatcının daha çıkması ve kafa yorup size 8 dkka içinde bir mesaj yazması oldukca zor ihtimal gözüküyor bana. :) :hey:

merhaba arkadaşlar ben access de encok şu formları birleştirmeyi merak ediyorum yani bir cari hesap ekstresi gibi bir şablon düşünün ama formda sadece ad soyad ve iletişim bilgileri olsun
bunu başka bir form bilgisinide altında göstersin örnegin satın aldığı mal ve bunun miktarı tutar kdvsi gibi

çok iyi oldu bu konu bence en az bilinen prg ofis paketinde access
iyi çalışmalar

danersin' teşekkürler

Kardeş ilgin için teşekkürler.Forumu takip etmeye yeni başladım.Katkın forum geneline çok.kolay gelsin :hey:

SELAM

Selam Arkadaşım....Ziraatçı meslektaşları soruyorsun....Ben de sorduğun ziraatcılardan biriyim...Uzun zamandır siteye üyeyim...Sorunun veya paylaşmak istediğin konuları rahatlıkla bu siteye yazıp veya sorabilirsin.KOLAY GELSİN

Arkadaşlar bende bu foruma yeni üye olan bir ziraatçiyim.
Access e karşı bir merakım var ama daha yeni başladım. Forumu takip ederek kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Hepinize çok teşekkürler