access kayıt ve raporlamada sorun yaşıyorum.

access de hazırladıgım bu program eger calışsaydı cok ısıme yarıyacaktı yardımlarınızı beklıyorum sorunum şu kaydettığim raporlar yanı sıralama olarak 9 uncu rapordan sonrasını aynı gosterıyor ve önizlemede gördüğüm raporu yazıcıya gonderdıgımde bana bırden fazla cıktı verıyor bide programı actıgımda bana yazmaya hazır boş ekran verırse daha ıyı olur bu sorunu cozersenız cook sevınırım calısmalarınızda basarılar dılerım.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın hayal_et

Söz ettiğiniz hatalardan hiçbir tanesine rastlayamadım. Yazıcı ayarlarını kontrol edip sayfa düzeninin A4 olduğuna emin olun.

Asıl değiştirilmesi gereken konu, o an geçerli olan raporun bastırılması ve ön izlenmesi idi sanırım. O şekilde bir düzenleme yaptım, bir de istediğimiz adette rapor çıktısı alabilirsiniz şimdi.

iyi çalışmalar:)

çok teşekkür ederim

sayın modalı galıba ıstedıgıme sayenızde ulaştım yalnız oan ekrandakı raporu yazdırmadan önce önizlemede göremiyorum yazıcıya yolladıktan sonra önizleme cıkıyor bu cokda onemlı degıl ama bakarsanız sevınırım.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Ön izleme butonu ayrı yazdırma butonu ayrı. Önizleme isterseniz, o zaman ilgili butona basabilirsiniz.

yinede saolun

önizleme butonunun ayrı oldugunu bende gordum ama önızleme calısmıyor yenı buton ekledım yıne olmadı sadece bırıncı raporu gosterıyor baska gostermıyor ama cokda onemlı degıl napalım yınede cok teşekkur edrım calısmalarınızda basarılar dılerım...

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Merhaba;
Ön izleme çalışıyor...