Access Kodlari

Excel Vers. ve Dili
2003 versiyonu
Türkçe dili
Accesse Yenİ BaŞladim Yardimlariniza İhtİyacim Var. HazirlamiŞ OlduĞum İlİŞkİsİz Bİr Forma GİrdİĞİm Verİlerİ Kod Yardimi İle BaŞka Bİr Tabloya Yazdirmak İstİyorum. EkleyeceĞİm Kaydet Butonu Benİm GİrdİĞİm Verİlerİ BaĞli OlduĞu Bİr Tablo DeĞİl BaŞka Bİr Tabloya Aktaracak. Yİne Ayni İlİŞkİsİz Tabloda Mesala Adini Yazip Enter LadiĞim Zaman DİĞer Bİlgİlerİnİ Formda Bana GÖsterecek Kodlari MÜmkÜnse TeŞekkÜrler...

Excel Vers. ve Dili
2010
Sayin Yenmez1970 Bununla İlgİlİ Forumda Örnek Var Bol Mİktarda Kusura Bakma Yenİ OlduĞunuzu SÖyledİnİz Ve Ben Sİze Bİr Önerİde Bulunayim Sİz Forumlari Bİr Tarayin Ve Verİlerİ BaŞka Tabloya Aktarmak Gİbİ BİrŞeydİ Sanirim Sİz Bİr Arayin Bulamazsaniz Yardimci Oluruz

Excel Vers. ve Dili
2003 versiyonu
Türkçe dili
Örneklerin nerede ise tamamını taradım fakat anlatmak istediğim tablo ile form arasında hernangi bir bağ olmadan yani formun denetim kaynağına herhangi bir tablo adı girmeden sadece kod yazarak nasıl olur? İlişkisiz bir metin kutusunu düşünün buna yazdığım verileri bir buton aracılığı ile tablodaki mesela a sutununa yazdırmak istiyorum. Bunu sorgu kullanarak yapmayı öğrendim. Ama ben kodla nasıl yazılır bunu merak ediyorum. İşyerinde kullandığımız paket proğramlar var kaydet butonuna tıklamadan veriyi kayıt yapmıyor ama access de kaydet demene gerek yok bir forma girdiğin veriyi data olarak ilişkilendirdiğin tabloya anında yazıyor.
İlginize teşekkür ediyorum...