access penceresinin görünmemesi

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
müşteri formu var bunu nasıl access penceresinin görünmemesini istiyorum sadece müşteri formu görünmesini istiyorum bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum

Merhaba,
Anladığım eğer yanlış değilse;

1-Gizlemek istediğiniz formu açmadan mausla sağ tıkla,Özellikler,öznitelikler Gizli kutucuğunu işaretle.

2-Araçlar/Seçenekler/Görünüm/Göster/Gizli nesneler kutucuğu işaretli ise işareti kaldırınız.Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Araçlar-Başlangıç-Form/Sayfa Görüntüle _Alt sekmeden Veritabanı Penceresini Görüntüle Onay kutusunu kaldır.
Açılan kutudan istediğin (görünmesini isteğin) formu seç Tamam de
kapat aç olacaktır.... :keyif:

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın oners,

Anladığım kadarıyla, çünkü soru pek açık olmamış, starup formu göründüğünde (veya başka bir form) access pencerelerinin görünmemesini istiyorsun. O zaman formun kod penceresinden aşağıdaki kodu eklemen hgerekiyor.

İyi çalışmalar :hey:
Kod:
Private Sub Form_Open(Cancel As Integer)
fSetAccessWindow (SW_HIDE)
End Sub

Sevgili Modalı,
Bu kodun tam tersini yazabilir misin ? Yani gizlenen formu yeniden aktif eden kod.Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Sevgili icetiner,
Bu kodla form gizlenmiyor, çalıştığında ekranda sadece kodu çalıştırdığımız form görünüyor. Sanırım bir aralar sorulan Access'i nasıl program yapabiliriz sorusuna da cevap olur. İşçi maaş örneğini incelemişseniz, uygulamayı çalıştırdığınızda ekranda sadece başlangıç formu görünüyor, oradanda diğer formlara ulaşılıyor.

İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Herhalde anlatamadım icetiner.
Bu kodu bir startup formuna eklediğimizde ekranda sadece strtup formu görünüyor, diğer Access pencereleri gizleniyor. Herhangi birform gizlenmiyor.
Aşağıdaki bağlantıdaki uygulamayı inceleyin lütfen

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=14201