access te acılısı ayarlamak

Excel Vers. ve Dili
asp,php
Arkadaslar ben accesin içerigini biliyorum yani suana kadar sadece yaptıgım asp yazılımlarında kullandım kadarını biliorum ama bn şimdi burda hazır bulunan sablanlordan bir banka hesap takip programı yazmak fakt tabloları fln olusutuyorum ama istedigim sitede ornekleri bulunan ogrenci kayıt muhtar stok takip vb programlar gibi acılısın sekilli ve simleleri olması ben her actıgımda normal accses içinde veri tablolarını gpsterdigi sekilde acıyor fakat diyerlerine baktıgımda herkes resim eklemiş ve veri tablosu seklini gormuyorum ben nasıl baglaya bilirim yardımcı olursanız sevinirim

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
syn byyns,
bunun için accesste geçiş panosu die bir tasarım olusturuluyor istediğiniz bilgileri bunun içine atarsınız.fakat geçiş panosu olusumunu burdan anlatmak zor olur die düşünüyorum.siz böyle bir menü hazırlamak istiyorsanız access yardımdan geçiş panosu die arattırırsanız buaradan nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
geçiş panosunu hazırladıktan sonra araclar/başlangıçtan yaptınız geçis panosunu seçin her acılışta bu menü karsınıza gelicektir