Access te değişiklik yapamıyorum

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Ek teki belgelerde değişiklik yapamıyorum. Bir şeyler yapılabilirmi saygılar.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
türkçe
Teşekkür ederim. Fakat .mdb uzantısı olmadığı için çalışmadı. Aslında bendeki tüm program 11 mb. buraya ekleyemiyorum gönderebileceğim yer varsa yazın göndereyim düzeltelim. Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
:)))
Sayın aturan. Yazdıklarınızdan winrarı bilmediğinizi anlıyorum. Size gönderdiğim dosyayı winrar ile açın, içindeki dosyanızın uzantısı .mdb. Ama ben yine de size açık halini de gönderiyorum. Bahsettiğiniz yüksek boyutlu dosyayı da winrar ile sıkıştırıp buradan gönderin. Olmazsa rapidshare'e download edip linkini buraya yazın. Kolay gelsin...

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Bu arada aynı dosyanın winrarlı halinin 8.4 kb iken orjinal mdb halinin 128 kb olması bilmem neden rar kullandığımızı size anlattı mı?

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Yine teşekkürler. Ben win rar ı biliyorum fakat ek teki rapid share adresindeki programda bulunan çekmece no ya, sadece rakam giriliyor bunu harf te girebilecek ve en az 6-7 haneye çıkarmak ayrıca kategori hanesinin boş olmasın, stok no bölümüne / Parça no ilave etmek en son fiyatı yerine raf ömrü mümkün olursa. Saygılar.
http://rapidshare.com/files/121193058/stok.rar

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Sayın aturan86 .. Gönderdiğiniz linkteki dosya visualbasic ile yazılmış bir program. Programa müdahale etmek mümkün değil. Sizin gönderdiğiniz programın veri dosyası stok.mdb'dir. Veri dosyası ile bahsettiğiniz şeyleri yapamazsınız. Bahsettiğiniz değişiklikleri program üzerinde yalnızca programda adı geçen programcı arkadaş yapabilir, çünkü kaynak kodlar onun elindedir.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
teşekkürler. saygılar