access te sıralı kayıtlı müşterileri seçerek kişileri rapor

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
access te sıralı kayıtlı müşterileri seçerek kişileri raporlayabilirmiyim
örnegin veri tabanında sıra no 1,5,6,10,15,17.20 gibi sıra nosu olan mişterileri tek rapor olarak alabilirmiyim müşterilerime promosyon dagıtacagım istediğim kişileri secerek tek rapor da kagıda döküp dagıtıcıma verecem listeye göre dagıtacak ben sorguda between [ilk sıra no]and[son sıa no] komutunu yazıyorum istediğim olmuyor diyelimki ilk 5 son 35 diyorum 5 ile 35 arasını raporluyor bunların içinden misal 7,11,19,27,31 gibi sıra no su olanı istemiyorum sanırım derdimi anlatabildim mi bu mümkünmü münkünse nasıl olabilir yardımlarınıza teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
arkadaşlar 35 kiş okumuş bir arkadaş cevaplamamış böyle bir şey olurmu

Excel Vers. ve Dili
2002 Pro, Türkçe
Arkadaşım bu konu aslında çok basit foruma taşımana bile gerek yok. Promosyon Onayı şeklinde bir alan tanımla istediğin müşteriyi işaretle (Evet/Hayır, veya Promosyon Verilecek/Verilmeyecek şeklinde) sonra bir rapor oluştur seçtiklerini listelesin. Aklın yolu bir.
Başarılar. :eek:k::

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
bildiğim bir şey hayret nasıl aklıma gelmedi insanın bazen aklı duruyor okuyunca kendi kendime güldüm taploda ve forumda surguda işaretleme alanı yapmıştım ada göre sorgoda yaptım ama bu aklıma gelmedi teşekkür ederim sagol hala kendime gülüyorum