Access veri tabanında forma açılır menü nasıl ekleyebilirim

Excel Vers. ve Dili
2003
Çok uğraştım fakat böyle bişey bulamadım eğer bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi:yardim:

Bilgi PaylaştıkÇa büyür

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın queernesstx,

Tam olarak ne istediğinizi yazabilir misiniz? Bir çubuktan açılır menü mü yoksa sağ tıklayınca açılan menümü?

Gerçi forumun bir köşesinde daha önce anlatmıştım.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
2003
Açılır menü

Çubuktan Açılır Menü Konusun da Yardım ederseniz Sevinirim İlgilendiğiniz İçin Teşekkürler
UNUTMAYIN;:yardim:

Bilgi Paylaştıkça Büyür

Excel Vers. ve Dili
2010
SAYIN KARDEŞ ÖNCE BİR MAKRO YAZ BU MAKRO İÇİNDE MENÜ DE OLMASINI İSTEDİĞİN DEĞERLERİ
ÖRNEĞİN
MENÜ formaç
FİŞ formaç
FATURA formaç
HSMAKİN formaç
STOK sorguaç

gibi alt alta ne istediğini belirleyen makrolar dizinini bir makro içinde
benimMenüm diye de yazabilirsin
daha sonra bunu visual basıc a dünüştür kod bölümüne modul olarak atanır ve aslında gerek te yoktur da önceden hazırlanan bilgilere ulaşılması daha kolaydır.
ve bu makroyu sonra menü olarak ata o otomatik olarak üstel menü olarak kendini atayacaktır ve siz bunu menünün üstüne sağtuş yaparak menü öğelerini düzene sokabilirsiniz. iyi çalışmalar pek anlaşılır olmadı fakat inat ettim bilgisayar terimleri kullanmamak üzere onun için menü makro vb bunlar belirli şeyler zaten o yüzden açıklamaya gerek yok
iyi çalışmalar.

Sayın attila52,
Elinizde bu konuyla ilgili olarak bizlerinde faydalanabileceğimiz bir örnek yokmu? Varsa paylaşırsanız sevinirim... Teşekkürler.