Access verilerini Word'deki TextBox'lara aktarma

Arkadaşlar farzedelim elimizde bir veri tabanı var ve bu veri tabanındaki bir tablodaki verileri farklı dosyalar oluşturacak şekilde Word Form'daki Textbox'lara aktarmak istiyorum bunu hangi kodlarla yapabilirim acaba lütfen yardımcı olur musunuz ? Eğer anlayamadıysanız örnek dosyayı inceleyerek çok rahat bir şekilde anlayacağınızı umuyorum, teşekkürler...

Sayın modalı, bu konuyu bulamamıştım; zaten tam olarak istediğim şey de bu değildi aslında... Word dosyasına dikkat ederseniz TextBox içeriyor. Ben bunların içinde değişiklik yapmak istiyorum, tekrar ilginize teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın erty,

Sizin ilişikteki linki incelediğinizi sanmıyorum. Çünkü TAKİP adında eklediğim dosya, bir word şablonuna access içindeki bilgileri aktarıyor ve başka bir ad altında kaydediyor.

İyi çalışmalar

Sayın modalı sanırım ben anlatamıyorum :( Sizin verdiğiniz linkte bulunan eklerin hepsinde dot (word şablonu) uzantılı dosyalar var ve içeriğinde istenildiği gibi değişiklik yapılabilecek şekilde açılan bir sayfa mevcut. Oysa benim eklediğim eklentide bulunan word şablonu değil word dökümanı (doc uzantılı); ayrıca sayfanın tüm içeriğini istediğiniz gibi değiştirememekle birliklte içini doldurabileceğiniz, sadece boş olan (yani döküman içinde access'de adı geçen bookmarklar olmayan) TEXTBOX'lar var. Ve benim isteğim bu textbox'ların içine access verilerini aktarmak, sadece bu TEXTBOX'ların içeriğini değiştirmek. umarım bu sefer biraz daha açık yazabilmişimdir, tekrar teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Sayın erty.. İstemeden karışmak durumunda kaldım ama doc veya dot dosyası arasındaki yapacağınız işlem açısından ne fark var ki?.. Gerçi örnek dosyanızı incelemedim ama biliyorum ki sizin de dediğiniz gibi dot uzantılı dosyalar word'un şablon (kalıp) dosyalarıdır. Ama Access kodları içerisinden dot uzantıya veya doc uzantıya veri göndermenin farklı şekillerde olmayacağını düşünüyorum. Siz denediniz mi?

Sayın mehmetdemiral, aslına bakarsanız bu benim için şu açıdan önemli; dot uzantılı bir dosyayı bilmeyen birinin bilgisayarına kaydettiniz (örneğin bi şirkette) zaman ve bir değişiklik yaptığında, kaydet tuşuna bastığında "Farklı kaydet" penceresi açılır ve kaydedilmek istenen konumdan otomatik olarak uzaklaşır. Hadi bunu bi şekilde geçebilirim ama textbox konusunda hala bi çözüm bulamadım :) :(

ya walla inanmıyorum ne diyim Sayın hakanbehcan :D aynı başlıkla yanlış yerde konu açtım diye kilitlemiştim (ya da ben kilitlediğimi zannettim, herneyse) şimdi bana yolladığınız link yine benim konu ve içinde cevabıyla birlikte ne diyim... Çok teşekkür ederim tekrar :)