Accessten visual basic kodları ile excele veri aktarımı

Excel Vers. ve Dili
2003 versiyonu
Türkçe dili
Arkadaşlar ekli dosyada örnek accesste bulunan sorgu ve tablodaki verileri yine Bordro.xls in içindeki Ödül sayfasına visual basic kodları ile aktarmak istiyorum. Fakat bir türlü yapamadım. Acilen yardıma ihtiyacım var.
Belki diyeceksiniz formu oku okumadan niye tekrar konu açtınız. Ama bakacak zamanım yok çünkü çok acil. Kullandığım bilgisayarda da internet yok işyeri ağı var. Ancak başka bir büroya gitmek zorundayım. O da arkadaşın işi yoksa bilgisayarını kullanabiliyorum.

Excel Vers. ve Dili
2003 versiyonu
Türkçe dili
Şu koskoca formda hiçmi bilen yok arkadaşlar bu hafta bunu çözmem lazım çünkü önümüzdeki hafta 10000 kişilik bir ödeme yapmam gerekiyor personele. Bunuda access te hesaplatıp excel aktarıp disket hazırlıyorum. Böyle formlar bu günlerde lazım değilmi?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Matematik Öğretmeni VB,Excel-VBA,...
Şimdilik sadece sizin veritabanınızı excele aktarmak için birşeyler yapmaya çalıştım.Bakalım isteğinizi karşılayacakmı?
Dosyayı klasörünüzün içine açınız.

Excel Vers. ve Dili
2003 versiyonu
Türkçe dili
Tankut SAZLI arkadaşım ilgine çok teşekkür ederim fakat ben istediğimi analatamadım herhalde. Sizin yapmış olduğunuz excel dosyası hata verdi ben çalştıramadım. Benim accesste kullandığım bir proğram var. Bu proğramdan bir butonla Bordro sorgusunda bulunan verileri D:\Taltif2007\Bordro.xls excel dosyasına aktarmak istiyorum. Çünkü bu Bordro dosyasında ödül, Bordro ve Liste adlı üç ayrı sayfa var. Ben Sorguda bulunan bilgileri Bordro.xls kitabında bulunan Ödül sayfasına aktarmak istiyorum.

Excel Vers. ve Dili
2003 versiyonu
Türkçe dili
Herkeze TeŞekkÜrler...

Şu formda yüzlerce kişi var benim istemiş olduğum proğram inanıyorum ki bir çoğu için çerez gelir. 11 defa bakılmış bir tek ilgi Tankut beyden gelmiş ona özel olarak teşekkür ediyorum. Ben kod yazmasını o kadar bilmem ama gülsüm1 adlı arkadaşın gönderdiği bir konuda istediğim konuya biraz yakın bir kod buldum. Fakat benim istediğim değil. İLGİLENENLEREDE İLGİLENMEYENLEREDE VE ŞU FORMA EMEĞİ GEÇENLEREDE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Yukarıda verdiğim örnek ile ilgili bir sorum var.Ve galiba bu konuda yetkin bir isim,sayın modalı çözüm üretecektir diye düşünüyorum.
1- İlk sorun şu:
Öncelikle örnekte sadece belli bir veritabanı üzerinde işlem yaptırabiliyoruz.Bunu değiştirip bizim seçeceğimiz herhangibir veritabanı için uygulayabilirmiyiz?

2- Formu çalıştırdığımız excel dosyası üzerinde yada herhangibir mevcut dosya üzerinde,istediğimiz sekmeye(çalışma sayfasına) veriyi aktarmayı nasıl yapabiliriz?

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın Tankut Sazlı,

Bu konuyla ilgili çok örneğe yardım etmiştim. Ancak arama yaptığımda uygulamaların olmadığını gördüm. Siz bir örnek hazırlayıp eklerseniz oturup çözerim.

Yukarıda sorduğunuz soruların cevabına gelince sorduğunuz her şey mümkün.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Sayın modalı;
Beni yanıltmadığınız için teşekkür ederim.(kimse alınmasın haa:):):))

Hazırladığım örnek üçüncü mesajda.

Teşekkürler.