Acceste alt forumda sorgu

gönderdiğim örnekte liste kutusundan seçtiğim veriyi altformda sorgu olarak gösterebilirmiyim. yada alt form olarak. yardımcı olursanız sevinirim.

cevap verebilecek kimse yokmu sorgu

cevap verebilecek kimse yokmu yukardaki örneğe bakıp bana cevap verebilecek kimse yokmu

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın aksoyahmet1

Şimdi kızacaksınız ama ne yapmak istediğinizi anlamış değilim. Forma alt form ekleyip iki form arasında ilişki kuruyorsunuz. Ondan sonra da bir liste kutusundan kategoriye göre süzme yapmak istiyorsunuz. Biraz daha açıklayıcı bilgi.

Sayın Modalı

Yapmak istediyim Şey bi arkadaş benzer bir şeyi rehber olarak yapmış. yani sizin il ilçe köy mantığıyla düşünürsek benim ki şöyle olabilirmi diye düşünüyorum .il e tıkladı ilçe tıkladı daha sonra köy açılan kutusu aktif oluyor ya bende diyorumki bu liste halinde alt formda çıksın. veri sayfsası gibi bu mümkün değilmi kalabalık bir tablom var ve ben bu konumda bazı verileri oraya götürmek istiyorum.
iki başlıktada açmam konusuna gelince yaklaşık 15 gündür cevap almaya çalışıyorum dikkat çekmesi için böyle bir şey yaptım.fırça yesekte öğrenmek için değer doğrusu yaptığınız ve yapacağınız yardımlar için teşekkür ederim