acceste bir klasörde bulunan dosyaların listelenmesi

merhaba arkadaşlar. acceste form üzerinde bir klasörde olan dosyaların listelenmesini ve tıklayınca da o dosyanın açılmasını istiyorum. bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
ilişikteki dosyayı inceleyin

çok teşekkür ederim modalı. ama tam olarak işin içinden çıkamadım. ben okulda öğrencilerin kayıtlarını tutan ama birde bunun yanında öğrenciler için tutacağımız öğrenci tanıma vs formlarını gösterebilecek bir çalışma yapıyordum. gönderdiğini istediğim gibi edit edecek bilgiye malesef sahip değilim. eğer yardımcı olursanız size mdb dosyasını göndereyim. bir inceleyin. tekrar teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırım hocam. Bu arada iyi bayramlar dilerim.

Ogrenci Otomasyon

ogrencilerin derslerini ve bu derslere ait word dosyalarından oluşan formlarını gösterecek bir yapıya ihtiyaç var. yardımcı olursan sevinirim. teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
Geç cevap verdiğim için özür dilerim. Ancak yurdışındaydım. Problemin alt formla çözülebileceğini zannediyorum. Düzgün olmasa da eklemeyi yaptım. Umarım sorununuz giderilir.

ilgin için teşekkürler modalı. ben de bir an için unuttuğunu sanmıstım :)
öncelikle teşekkür ederim. alt form ile yaptıkların çalışmadı. ya da ben öyle zannettim. sorunum şu ki Herhangi bir öğrenci için"HAYAT BİLGİSİ" dersi için"form ekle" butonuna tıkladığımıza formlar klasörünü açıp hangi Fromu (formlar word dosyası şeklinde) eklemek istediğimi sorsun istiyordum. sanırım kodlarla yapılabilecek bir şey. bu konuda da birşeyler yapabilrsen sevinirim. bu arada seni yormuş oluyoruz ama :yardim: