Acceste YapilmiŞ Basİt Muhasebe Programi

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
Merhaba Arkadaşlar,
Accessde uygulanmış basit bir muhasebe programı arıyorum.Aslında accessde çok acemiyim ve başka bir okula nakil olduğum için access görmedim diyebilirim.yeni geldiğim okulda hocalarım dersden geçebilmem için bunu yapmamı istediler ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.eğer örnek bir program koyabilirseniz ve bana yardımcı olabilirseniz gerçekten çok mutlu olucam ve çok makbule geçicek. Çok acil olduğunu belirtmek isterim. Şimdiden ilgilendiğiniz için ve yardımlarınız için çok Teşekkürler.Umarım başarabiliriz...

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
ne yapmak işstediğinin bir örnegini ekleyiniz biz size yardımcı olalım

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
acemi olduğun belli ki; ilk sorun ve üyelik tarihin de yeni, ancak forum kurallarına uygun mu başlığın bilmem!!!

çok acil diyorsun (ne için lazım merak ettim) hiç bilmiyorum diyorsun nasıl olacak bu iş bir türlü çözemedim.

forumu da sanırım google 'a access programı arıyorum diye yazarak bulmuşundur:)

örnekler kısmı var bir incele belki işine yarayan örnek vardır burası soru sorma kısmı burda olacağını sanmıyorum...

yine de umudunu kırmayım... belkim istediğin program elinde olan vardır,,,

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
karaayhan,
gerekli açıklamayı yaptım ve acemiyim accessde.forum forum gezinen bir tip değilim ve ilk defa bir foruma yazı yazdım çünkü çok geniş kitleye sahip bir site olarak gördüm ve eğer faydalanacağım bir siteyse devamlı takipçisi olurum.Acil olduğu konuda çok uğraşmama rağmen istediğim bir program yapamadım ve de zamanım az kaldı ödevi teslim etmeme.Aciliyetim bundandır.Kimseyi meşgul etmek istemem örneklere baktım ve bulamadığım için buraya yazma gereksiniminde bulundum.Bir konu da daha yanılıyorsun çünkü arkadaşımın tavsiye ettiği bir site o yüzden de arkadaşımın tavsiyesiyle bir aşinalığım var.Eğer yardımcı olacak biri olursa tabi ki accessde kendimi geliştireceğim sadece bu ödevimi atlatamak istiyorum şimdilik.Access veritabanı çok önemli benim ve bölümüm için.Yine de ilgilendiğin için teşekkürler.Umarım durumumu anlayan biri çıkar.İyi günler..

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
Simendifer,
İlgilendiğiniz için ayrıca teşekkürler.Elimde örnek olsaydı bir şeyler yapabilirdim ama benimde elimde örnek yok.Sadece hocamın dediği accessde bir muhasebe programı yapmam gerektiğiydi.açıklama bu kadar yapıldı.Eğer sizin elinizde ufak bir örnek varsa yada nasıl yapmam gerektiğini açıklayabilirseniz gerçekten çok yardımcı olmuş olacaksınız.Fikirlerinize ihtiyacım var.Teşekkürler....

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
degerli kardeşim sizlere yardım etmek yardımcı olmak bir yerde bizlein hobisi burada herkes inanın büyük bir özveri ile sorunları çözmek ister ama bir sizin istedikleriniz programınızdaki veriler alan adları neler bunları bilemeyiz siz en azından şu verileri girecem sunları bana verecek sunu görmek istiyorum gibi veya hazır bir programın verilerini resimlerini taplosunu formunu gibi eklerseniz bize yol göstermiş olursunuz size yardımcı olacak arkadaşa hedef ve sonuç göstermeniz lazım yoksa neden zamanını harcasınki startı ve finişi güzergahı belli olmayan bir yarışa girsin bu forum diger forumlar gibi basit bir forum degil burada ciddi ve samimi karşılksız özveri ile yardımlaşmanın en güzel örnegini sergiler burdara çok degerli hocalar var sakın burdan ayrılmayın degerini ilerde anlarsın kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
Simendifer,
Haklısın benimde bir kaç düşüncem var.Pek tasarlamasam da müşteri ,fatura,firma bilgilerinden,alım satım işlemlerinden,ürün bilgilerinden oluşturulabilir.Müşteri bilgileri girişi,firma bilgileri girişi,ürün alım satımı,belki bir hesap makinesi,bunun gibi şeyler yapılabilir.Keşke daha fazla bilgiye sahip olup daha fazla yardımcı olabilse idim.Evet gerçekten yararlandığım çok bilgi mevcut bu sitede ve yararlanmaya devam edeceğim sizin sayenizde.tekrar Teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
degerli kardeşim forumda müşteri takip depo takip stok takip MTakip-3 olarak arat senin istediğin gibi hazır yapılmış kodları acık istediğin degişiklği yapabilecegin program var ben ekleyecektim forumda oldugu için eklemedim onlara bak işne yarar kolay gelsin