acil combobox hakkında

Arkadaşlar merhaba,
Bir combobox'ı açmadan sadece harf girdiğimde bu değere göre tboxların değişmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Bu çalışmanın içerisinde ARAMA formundaki TextBox9 un özelliklerini inceleyiniz. Umarım istediğiniz şeydir.

combobox

sayın milhanalp,
gönderdiğiniz dosya güzel bir çalışma, ancak istediğimi tam olarak galiba anlatamadım. Benim öğrenmek istediğim sadece şuydu: tekrar telefon rehberinden örnek vereceğim, userform'a bir adet combobox ve birkaç adet de textbox ekledim. Combobox'ı tıklamadan harf girmeye başladığımda belirecek olan o isme karşılık gelen telefonu, adresi, cep telefonu, kan grubu v.s. gibi bilgilerin anında textboxlara da yansımasını istiyorum. Combobox'ın içeriğini değiştirdiğimde yani change olayında bunu görüyorum. Ama combobox'a direkt harf girdiğimde bunu göremiyorum.
Tekrar yardımcı olursanız sevinirim.

Hayır bu da değil. Bir dosya gönderiyorum. Bu dosya bir telefon listesi. Bu dosyadaki userformlardaki comboboxların içine bir harf girdiğimde diğer textboxların isme göre değer almasını istiyorum. Dosyada bir kayıt yok. Siz doldurup örneklersiniz sevinirim.

Hayır, ben combobox'a girdiğim değerin karşılığını birkaç textboxlarda görmek istiyorum. Daha önce gönderdiğim dosyayı incelerseniz daha iyi anlaşılabilir. Galiba istediğim şeyi iyi anlatamadım. Yeni olduğumdan olsa gerek.

Gonderdiginiz Dosyayi indiremedim o yuzden boyle bir ek hazirlamistir.Sanirim sorun benim pc de indirme islemi yapamiyorum

Sayın ismailasi,
Anlatmak istediğinizi anlar gibiyim. Fakat bana işleyiş olarak mantıksız geldi.
Diyelim ki Combobox'a "A" harfi girdiniz. Telefon listenizde de adı A ile başlayan 18 kişi var. Bunlardan hangisini seçeceğinizi Combobox bilemez. Ancak Comboboxun Rowsource' una listeyi yüklerseniz, harfler işe yarar.
Dosyanızda küçük bir değişiklik yapıp gönderiyorum.
İskenderun personel formunda görebilirsiniz.
Not: Sayfa adlarınızı küçük harfle ve mümkün olduğu kadar kısa tutmaya çalışın