Acİl Yardim LÜtfen

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003
Teşekkürler Gülsüm1. sorgu çalışıyor. ancak formdaki yaptığım buton ile raporu önizleyemiyorum. sadece sorgular bölümünden çalıştırdığımda raporu alabiliyorum.

Çok olmuyorsam eğer. Yine haftalık üretim programı sorgusu için form yaptım. Ancak iki tarih arasını formda belirtim sorguyu (raporu nasıl çalıştırabilirm )

Benim için çok önemli
Şimdiden Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

formunda kod alanındaki herşeyi sil ve bu kodu yapıştır

Private Sub Komut4_Click()
On Error GoTo Err_Komut4_Click

Dim stDocName As String

stDocName = "ASR"
DoCmd.OpenReport stDocName, acPreview

Exit_Komut4_Click:
Exit Sub

Err_Komut4_Click:
MsgBox Err.Description
Resume Exit_Komut4_Click

End Sub

raporun tasarım bölümünde raporun özelliklerine gir veri bölümünde kayıt kaynağına bunu yapıştır
SELECT [Sipariş Giriş].OrdNo, [Sipariş Giriş].OrdDate, [Sipariş Giriş].[Müşteri Arama], [Sipariş Giriş].Tedarikci, [Sipariş Giriş].DeriCins, [Sipariş Giriş].Renk, [Sipariş Giriş].Adet, [Sipariş Giriş].Ayak, [Sipariş Giriş].Dpt, [Sipariş Giriş].SipTip, [Sipariş Giriş].SipKap, [Sipariş Giriş].Temsilci, [Sipariş Giriş].Diger, [Sipariş Giriş].Termin FROM [Sipariş Giriş] WHERE ((([Sipariş Giriş].Dpt)=Formlar!ASBF![Açılan Kutu3]));
yine veri bölümünde filtre bölümünde yazanı sil filtreaçık evet yap sıralama öğesi boş olacak sırala evet olacak

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003
Çok TeŞekkÜrler Sorgu ÇaliŞiyor Ancak Rapor TuŞuna BastiĞimda Raporu ÇaliŞtirmiyor. Sorgulardan Sorguyu ÇaliŞtirdiĞimda Fİltre GÖrevİnİ GÖrÜyor. Ben Formdan Otomatİk Olarak Önİzleme Penceresİne UlaŞabİlİrmİyİm.

Excel Vers. ve Dili
2003
bu sorgu falan değil sen dediklirimi yap sonra düğmenin özelliklerine gel olay kısmında tıklatıldığında kısmında tıkla ve olay yordamı yazsın

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Bu mesajın başı nerede anlamadım.
Mesaj teşekkür ile başlıyor.

Başlık tamamen kurallara aykırı.

Sayın alidokumacı lütfen biraz saygı.