Acilamayan, DBF dosyasi (Fazla sayida index Hatasi)...

Excel Vers. ve Dili
Español
Merhaba,

Kullandigimiz, Paket Programin Database sine Access ile Ulasip. Degisik Sorgular ile Databasedeki, Tup Dosyalari ve icerisindeki alanlari kullanabiliyorum, Bu baglanti icin, ODBC lerim var..

Fakat sadece iki Dosyaya Ulasim saglayamiyorum, Versiyonum 2003, Verdigi hata ise, Turkce karsiligi "Cok fazla sayida index dosyasinin oldugunu soyluyor, ve Bu iki dosyayi bu sekilde kullanamiyorum"... (Bu dosyalar, Yapilan Kayitlarin Hareketlerini Tutuyor,) Paket programda yapilan Birtakim hareketler, bu dosyaya kaydediliyor...

Isin Garip Tarafi, Bu dosyalara ayni ODBC ler ile Excel den Acabiliyor ve dosyadaki Tum bilgileri Gorebiliyorum...

Bir Diger Sorumda, DBFViEW turu Kucuk ve Islevsel Programlari nasil bulabilirim.. Bu Gibi Programlar ile database lere rahat ulasilip. degisiklik yapilabiliyor..

Sevgilerimle,

Excel Vers. ve Dili
Español
Epey zamandir, Bu konuda Cozum Uretmeye calisiyorum fakat henuz Access ile Bu sorunumu cozemedim, Tavsiye edebileceginiz Kaynak Var midir?

Normal Olarak, Datalarin hepsine Ulasabiliyorum, Tum data dosyalarina link verebiliyorum, Sadece Hareket Datalarina Access ile ulasamiyorum, Bildigim kadari ile Access in 30 kadar index e baglanti izni verdigi bunun uzerindekilere vermedigi, Dedigim dosyada 47 tane index var, Access den gelen mesajda, Bazi indexleri iptal edin Diyor.. :???:

Zor Durum. Bende Excel ve Fox Pro Ile Baglantilar yaptim, Ama bu sefer de Islemler ve datalarin tazelenme sureleri Uzamaya Basladi..

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Yanlış okumuşum soruyu.. Uykusuzluk.. ;)

Son düzenleme: