AÇilan Kutu İle İl İlÇe SeÇİmİnde Kaydetme Sorunu

Merhabalar,
Ben basit bir Adres takip programı yapmaya çalışıyorum. Yine bu siteden aldığım il ve ilçeler tablolarını programa dahil ettim. Ayarları atnı şekilde yaptım. İL seçiyorum İLÇE adları geliyor onları da seçiyorum. Sonra veritabanına yeni bir kayıt daha ekliyorum. Onda da aynı işlemleri yaptıktan sonra bir önceki girdiğim kayda geri döndüğümde İLÇE ismi YOK. Gözükmüyor. Sadece en son kayıtta İL ve İLÇE isimleri gözüküyor. Programı kapatıp açıncada bir şey değişmiyor.
Aslında programda cboil açılan kutusu güncellenme sonrasında cboilce açılan kutu değeri NULL ile boşaltılıyor. Bilgi veritabanına da kaydediliyor. Ama ne varki program içerisinden İL gözükmesine rağmen İLÇE gözükmüyor.
Nerede hata yapıyorum, bilemiyorum.Bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
KOLAY GELSİN.

(Örnek çalışma eklendi.)

Son düzenleme:
Sayın GKMER,
İlginize teşekkür ediyorum. Ben örnek çalışmamı ekledim. Yardımlarınınzı bekliyorum. Örnek çalışmayı ilk soruma ekledim...

Çok teşekkür ederim arkadaşım. Önemli olan iş görüyor olması benim için. Süper bir çözüm. Ellerine sağlık.
KOLAY GELSİN...