açılan kutu sorunu

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
arkadaşlar basit br stok programım var. sadece cinsi ve tanımı alanları mevcut. Mesela form da cinsini buzdolabı sectiğimde diğer açılan kutuda sadece buzdolabı olanlar ( buz101, buz102, buz103) gelsin istiyorum. yardım. :yardim:

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
kayıt etmiyor.

ekteki kitap & cd kayıt programına giriş yapabiliyorum ama daha sonrasında kayıt gerçekleşmiyor. nerde hata var acaba.

Excel Vers. ve Dili
2003
Cevap

formun hiçbir tablo ile bağlantılı değil ayrıca adı diye bir alan var formda ama tabloda öyle bir alan yok düzelttim

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Verİ GİrİŞİ Problemİ

CD & KİTAP KAYIT PROGRAMININ VERİ GİRİLMİŞ HALİ EKTEDİR. BİR KAÇ ADET VERİ GİRİNCE FORM BOZULULYOR. MESELA İLK AÇILAN KUTU KİTAP SEC İKİNCİDE HİKAYE SECİLMİYOR. KARISIYOR. İYİCE KARIŞTI GİTTİ. :yardim:

Excel Vers. ve Dili
2003
CEVP

eğer verileri de aynı tablodan alıyorsan vermeden almak olmaz ondan dolayı önce tabloya veri girmelisin kısaca içinde HİKAYE diye bir şey olmayan veri tabanından onu istiyorsun birde tabloları ayır yani tür alt tür diye türde kitap alttrde hikaye roman araştırma gibi diğer bilgileride içirik diye alanda tut

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
eğer verileri de aynı tablodan alıyorsan vermeden almak olmaz ondan dolayı önce tabloya veri girmelisin kısaca içinde HİKAYE diye bir şey olmayan veri tabanından onu istiyorsun birde tabloları ayır yani tür alt tür diye türde kitap alttrde hikaye roman araştırma gibi diğer bilgileride içirik diye alanda tut
AMA O ZAMAN İLK AÇILAN KUTU DA KİTAP SECTİĞİMDE KİTAPLA İLGİLİ YA DA CD SECTİĞİMDE SADECE CD İLE İLGİLİ VERİLER İKİNCİ AÇILAN KUTUYA NASIL GELECEK.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
stok programı ( son şekli )

arkadaslar yaptığım stok programının son hali ektedir. direkt program açılıyor. sadece stok girişi var. ama geliştirilebilr. istek olursa tabloları, raporları gösteren açık halini de buraya koyacam.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
stok programı

son hali tablolar sorgular formlar açık

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
alt formda acılan kutu

st1 anaform ve st2 alt form olmak üzere iki formum var. st1 ana form da cinsini seciyorum sonra tanımını sececegim zaman sorgu da parametre yazmamı istiyor. neden direkt cinsine göre acmıyor. :hey: