Açılan Kutuda Seçilen Değerin Tüm Alanlarda Görünmesi

selam arkadaşlar acces de bir formda açılan kutu olacak ve bu kutuda 2,3,4,5... değerleri olacak buraya kadar hallettim. bu kutudan seçilen herhengi bir değerin, formda bir çok kutucuklarda bu açılan kutudaki seçilen değer olarak atanacak yani ben im seçtiğm değer bütün alanlarda gözükecek bilmem anlatabildimmi biraz karışık oldu ama kusura bakmayın . yardımcı olursanız sevinirim

xxrt:Konu Başlığı "Açılan Kutuda Seçilen Değerin Tüm Alanlarda Görünmesi" ile yazım bozukluğu Düzeltildi.

kasimguven' Alıntı:
selam arkada�lar acces de bir formda a��lan kutu olacak ve bu kutuda 2,3,4,5... de�erleri olacak buraya kadar hallettim. bu kutudan �e�ilen herhengi bir de�erin, formda bir�ok kutucuklarda bu a��lan kutudaki se�ilen de�er olarak atanacak yani ben im se�ti�im de�er b�t�n alanlarda g�r�kecek bilmem anlatabildimmi biraz kar���k oldu ama kusura bakmay�n . yard�mc� olursan�z sevinirim
karekterler niye bozuk ��kt� anlamad�m valla

açılan kutu

arkadaşlar ekteki dosyada aşılan kutunun yanına yardım konusunu yazdım lütfen masterlar bi el atsın

selam

ekte dosya falan göremiyorum sorunda hiç anlayamadım dosyanı ekle bakalım buradan

sorunu tam anlayamadım ama açılan kutudan 1 seçtiğimde tüm alanlarda 1 yazsınmı diyorsun tam anlamış değilim ...örneği açtım baktım ama bu mantık ile ne yapmaya çaılışıyorsun..

sorunu tam anlayamadım ama açılan kutudan 1 seçtiğimde tüm alanlarda 1 yazsınmı diyorsun...... evet aynen tam böyle

fordaki bu açılan kutunun özelliklerinden çıkıldığında olayında olay yordamını seç sonra kod oluşturma penceresini aç
oraya

alan2=açılankutu
alan3=açılankutu
vs. yaz olay hallolur
kolay gelsin

semih kardeş denedim ama olmadı yada ben yanlış yere girdim senin dediklerini biraz daha açıklarmısın lütfen . yada ben bunları program diliylemi yazacamş hangi aralığa yazacam alan sayılarını da pek anlamadım doğrusu teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Bütün yetkililere teessüf ediyorum..Hala şu başlık ve mesaj değiştirilmedi (acaip karakterler) .Bu access üvey evlatmı? :eek:

jale kardeş sen acces konusunda baya uzmansın galiba forumda gördüğüm kadarıyla bir çok uygulamaların var benim de şu konuya bi el atıversen olmazmı

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Kasım Bey

Rar uzantılı dosyaları açamıyorum.Dosyanızı zipleyip gönderirseniz bir ara bakabilirim.

Teşekkürler xxrt.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Günaydın :hey:

Üzgünüm ben soruyu anlayamadım.

jale hanım oto kayıta girip oradaki açılan kutudaki 2-3-4 seçeneklerinin herhangi birini seçtiğimiz zaman diğer alanlarda da bu seçilen değer atanacak şekilde olmasını istiyorum bilmem anlatabildimmi hoşçakalın.