Açılan listede boşluk ve çift kayıtlar olmasın, nasıl?

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Dostlar merhabalar,

Ekli dosyanın veri doğrulama "İlk Tarih" ve "Son Tarih" açılan listeye tıkladığımda, boşluklar ve birden fazla aynı tarihleri görüyorum.

Boşlukların oluşmamasını ve her günün tarihinden 1 adet gözükmesini bir türlü başaramadım. Hatanın nereden kaynaklandığını bildirir ve yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Teşekkür ve bilgi ricam

Sayın İdris SERDAR,

Bizlere ne mutlu ki, her zaman hep yanımızdasınız. Bilgi ve birikimlerinizi bizlere aktararak ışığımız oluyorsunuz. Yardımınız için teşekkürler.

Üstadım, oturduğum apartmanın bankadaki vadesiz paraları fon alım ve satımı ile değerlendirilmektedir.

Listeye sürekli alım satım kayıtlarını giriyorum. Bu durumda, "S" sütunundaki tarihleri güncelleme yapmam mı gerekiyor? Yoksa, başka bir çözüm yolu da olabilir mi?

Bu konuda düşüncenizi öğrenmek isterim.

Sevgi ve saygılar.

Son düzenleme:

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
.

S sütunundaki tarihler A sütununa girdiğiniz tarihleri dinamik olarak alır. S sütunundaki formülü istediğiniz kadar veya fazlasını aşağıya doğru kopyalayın.

Veri doğrulamalar da dinamik olarak S sütunundan verileri almaktadır. Hepsi dinamik yani...

.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Üstadım,

Hayırlı Cuma'lar.

1-2 dakika önce "S" sütunundaki tarihlerin formül içerdiğini farkettim. Sorumu kaldırmayı düşünürken, sizin yanıtınızı gördüm.

İlginiz ve bilgilendirmeniz için bir kez daha teşekkürler.

Sevgi ve saygılar.