Adres Mektup Birleştirme Sorunu

Excel Vers. ve Dili
Türkçe excel 2002
word'de hazıladığım yazıya adres mektup birleştirmeyi kullanarak excel'de kayıtlı olan bilgileri aktarıyorum fakat bir alanda sorun var. söz konusu alandaki değerler rakam dışında harf boşlUk veya başka karakter olunca alan daki sonuç sıfır oluyor. excel tablosunda o alanın kullanıldığı sütünu bir çok şekilde değiştirdim ama sonuç alamadım :((

Excel Vers. ve Dili
Türkçe excel 2002
Malesef hazırladığım örnek word dosyası ve excel tablunda sorun çıkmıyor. . o nedenle örnek dosyanın bir anlamı olacağını sanmıyorum. Off sadece bir sütünda sorun çıkıyor. alanı 50 kere sildim tekrar oluşturdum hep ayı sorun tekrar etti. bir kere sonuç alabildim, o da sütündaki değerleri başka bir yere kopyalayıp sütünün adını değiştirdiğimde bilgiler istediğim gibi göründü. sonra çalışan sütünü olması gereken yere kopyalayıp sütünün adını eski adına çevirince.. sonuç gene sıfır :(

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
Malesef hazırladığım örnek word dosyası ve excel tablunda sorun çıkmıyor. . o nedenle örnek dosyanın bir anlamı olacağını sanmıyorum. Off sadece bir sütünda sorun çıkıyor. alanı 50 kere sildim tekrar oluşturdum hep ayı sorun tekrar etti. bir kere sonuç alabildim, o da sütündaki değerleri başka bir yere kopyalayıp sütünün adını değiştirdiğimde bilgiler istediğim gibi göründü. sonra çalışan sütünü olması gereken yere kopyalayıp sütünün adını eski adına çevirince.. sonuç gene sıfır :(
Şimdi sen sorununu bilmeyen biri olarak incelediğmiz zaman anlatımın zayıf dosyanıda eklemememişiniz size nasıl yardımcı olabiliriz

Excel Vers. ve Dili
2003 VBA
çözüm yolunu yazarsan,
formun amacına daha fazla katkıda bulunmuş olursun.
teşekkürler.

Son düzenleme: