adres ve mektup birleştirme ile ilgili ufak bir soru

Excel Vers. ve Dili
2013 TR
merhaba adres ve mektup birleştirme ile exceldeki verileri worde çekebiliyorum. 100lerce istediğim kısımları excel dosyasından otomatik olarak çeken word dosyaları oluşturdum. yanlız şöyle bir sıkıntı oldu. excel dosyasının yeri değişti. word dosyasını açında haliyle hata verdi. Hata şöyle :
" Microsoft access veritabanı altyapısı "...." nesnesini bulamadı. tamama basınca "veri bağlantısı özellikleri" penceresi geliyor. veri kaynağı kısmına excel dosyasının yeni yolunu girdim. bağlantıyı sına dedim başarılı dedi. tamama bastım bir sorun yok. kaydettim çıktım. word dosyasını tekrar açtım yine hata veriyor.

Sonra yine tekrar yolu gösterdim. "alıcıları seç" kısmından "varolan listeyi seç" kısmından tekrar seçtim. bu seferde en baştaki kayda geri döndü. örneğin ben 85. kaydın bilgilerini excelden çektirirken o 1. kaydı getirdi. yani oda çözüm olmadı. sanırım ilk yöntemdeki gibi yapmam lazım ama neden yolunu belirttiğimde sorun olmadığı halde tekrar girince sanki daha önce yolunu göstermemiş gibi yapıyor. şimdiden çok teşekkürler.