Ağ içinde kullanıcı oluşturma

Excel Vers. ve Dili
excell 2000 eng
Merhaba herkese kolay gelsin yaptığım database de ağ içnde bir konuma koyup ağ içindeki kullanıcıların burdan ulaşmasını istiyorum. Kullanıcıları security bölümünden belirleme çalıştım ama kullandığım bilgisayarın access programına etki ediyor sadece . Şimdiden tüm form teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
excell 2000 eng
sn modalı eski yazılan kısımlara baktım. Evet database bölmek ve sadece database kısımlarına şifre koyma olayını yapabiliyorum ama o datebse kullanıcı atama olayı olmuyor. Yapmak istediğim tam olarak bütün access e kullanıcı belirlemek değil sadece o o database için kullanıcı düzeyleri oluşturmak.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın aksek,

İlgili başlıkları bulup okursanız her veritabanı için ayrı bir mdw oluşturarak her veritabanına ayrı ayrı ayarların yapılabildiğini göreceksiniz.

İlk önce Güvenlik kısmından Çalışma Gurup Yöneticisini kullanarak System1.mdw dosyası dışında size yeni bir dosya oluşturma imkanını sağlar. Böylece yeni bir çalışma gurubu oluşturma imkanı sağlanır.

Şimdi sıra uygulamadan bu guruba katılma işlemlerini yapmanız gerekir.

Araçlar - Güvenlik _ Çalışma gurubu seçeneğini seçin, Katılı tıklayın, Gözat tan oluşturduğunuz mdw dosyasını bulun Tamamı tıklayın. Böylece uygulamanıza yeni bir çalışma gurubu eklemiş olursunuz.

İyi çalışmalar.