ağ üzerinde tanımlı kullanıcılar excel sayfasını kullanamıyor

arkadaşlar kusura bakmayın aynı mesajı ikinci defa gönderiyorum.excel sayfasını ağda ortak kullanmak istiyorum.forumda var olan tüm yardımları denedim ancak ekte sunduğum gibi olumsuz mesajlar aldım.acaba nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevineceğim.iyi çalışmalar

excel'de araçlar içinde "çalışma kitabını paylaştır" diye bir bölüm var...oraya gir ve kutucuğu işaretle....işlem tamamdır....

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
Belgenizin bulunduğu C:\ sürücüsünü komple paylaşıma açıp denediniz mi hiç? Bu söylediğimi de; devamlı C:\ sürücüsünün komple paylaşıma açılması diye algılamayın lütfen ....

sayın mvarol ve fbc arkadaşlar
çalışma kitabını ve c sürücüsünü paylaşıma açtım.bazı örneklerde benim makinamdaki excel sayfasının kısa yolunuda diğer makinaya yükledim yine sonuç alamadım.ve yolun doğru olmadığı mesajını aldım.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
PEki, birbirinizin bilgisayarlarını Windows Gezgini veya Ağ Bağlantılarından görebiliyor musunuz? ve bu bilgisayarlara girebiliyor musunuz?

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2027
Dosyayı paylaşıma açmak istediğiniz PC lerdeki kullanıcı adlarını kendi PC nizde kullanıcı olarak tanımlayıp deneyin.