Alt Rapor olarak grafik nasıl yapılır.

Excel Vers. ve Dili
office 2003 prof.tr
Arkadaşlar merhaba,
ürünlerin aylık satış grafiğini görebilmek amacıyla ürünler listesi adlı bir ana raporda her bir ürünün aylık ya da yıllık satış grafiğini alt rapor şeklinde görebilirmiyim, eğer mümkünse bu nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz.

(Grafik sihirbazı ile yaptım ancak tüm ürünleri tek bir grafikte gösteriyor. oysa ben yapacağım alt rapora grafiği yerleştirmek ve bunu da ürün kimlik no ile ana rapora bağlamak istiyorum.
Böylece ana raporda hem ürünlere ait bilgileri hem de her bir ürünün satış grafiğini görebilmek istiyorum.)

Excel Vers. ve Dili
Offıce 2007 - English
Örnek koysanız iyi olur ama şöyle anlatayım.ilk önce kişi raporunu hangi ölçüte göre çağırıyorsan yani Forms!formadı!sicil gibi rapor Query sine uyguladığın çağırmayı grafik için hazırladığın query çağırmayı aynı ölçüleri yazarsan aynı ölçüler grafik halinde olur.Bu raporuda rapor üst bilgisine veya rapor alt bilgisine sürükle koy.düzenlemesinden sonra hazır.umarım yardımcı olmuşumdur.

Excel Vers. ve Dili
Offıce 2007 - English
Örnek koysanız iyi olur ama şöyle anlatayım.ilk önce kişi raporunu hangi ölçüte göre çağırıyorsan yani Forms!formadı!sicil gibi rapor Query sine uyguladığın çağırmayı grafik için hazırladığın query çağırmayı aynı ölçüleri yazarsan aynı ölçüler grafik halinde olur.Bu raporuda rapor üst bilgisine veya rapor alt bilgisine sürükle koy.düzenlemesinden sonra hazır.umarım yardımcı olmuşumdur.Traih ölçütü varsa aynı ölçütü grafik querysinede yaz.

Excel Vers. ve Dili
2010
northwind örnek uygulamada bulunmaktadır bu istediğin özellikte grafik onu bir incele