Altın Üyelik

ZuCChiNi

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016, TR, x32
Sipariş #91494 (10.10.2019, 09:30)
5 yıllık altın üyelik için EFT ile ödeme yapıldı

wtrk

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016
Sipariş#91495
1 yılllık altın üyelik için EFT ile ödeme yapıldı.

kemalist

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
Merhaba Hüseyin Bey;benim bir önerim olacak.Bu videoları DVD ye değilde uygun kapasiteli bir USB ye yollasanız tabiki ücreti mıukabilinde.Yada download yapacağımız bir link oluşturun şifreyi verin oradan indirelim.
Teşekkür ederim.Saygılar.

owenefe

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Merhabalar 2 yıllık altın üyelik için kredi kart ile ödeme yapıldı onay için bilginize

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Hüseyin Bey;benim bir önerim olacak.Bu videoları DVD ye değilde uygun kapasiteli bir USB ye yollasanız tabiki ücreti mıukabilinde.Yada download yapacağımız bir link oluşturun şifreyi verin oradan indirelim.
Teşekkür ederim.Saygılar.
İlginize teşekkür ederim.
Bu fiyatlara pahalı diyen bir sürü insan çıkıyor. Bu nedenle USB işi çok zor.
Biz bu işe ilk başladığımızda insanların yarısı kotalı internet kullanıyordu ve internet hızı daha yavaştı..
O nedenle 2gb gibi bir dosyanın indirilmesi düşünülemezdi.
Artık kotalı kullanan kalmadı sanırım, internet hızları da en azından indirmede epey arttı. Bu seçenek olabilir gibi.
Ekibim ile bir görüşeyim.

Teşekkürler öneri için.

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
kredi kartı bilgilerimi ve adres bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim. Altın üyelik alacağım ama önceki bankam vakıfbank çıkıyor. Benim artık o bankayla bir ilgim yok garanti bankası kartı ile alacağım. ayrıca adresimde eski olduğu için güncelleyeceğim.

ElitNET

Admin Yardımcısı
Admin
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
kredi kartı bilgilerimi ve adres bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim. Altın üyelik alacağım ama önceki bankam vakıfbank çıkıyor. Benim artık o bankayla bir ilgim yok garanti bankası kartı ile alacağım. ayrıca adresimde eski olduğu için güncelleyeceğim.
Merhaba, Vakıfbank ile biz çalıştığımız için o ekranı görüyorsunuz. Herhangi bir bankanın kartını girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.