Alttaki boş satıra üstündeki değeri getirme

Excel Vers. ve Dili
Excel2010
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.konu başlığı veya içinde bulunduğum durumu tam olarak özetleyememiş olabilirim kusura bakmayın.
bunun için aramayı nasıl yapacağımıda bilemedim.
problemim şu elimde uzunca bir liste var bazı başlıkların altında satır eklemeleri var eklenen satırlar bir üst başlığa ait. istediğim boş hücrelerin altına üstündeki başlık gelsin. inşallah anlatabilmişimdir. Kopyala yapıştır veya ctrl+d çok zamanımı alıyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim. dosya ekleme düğmesini bulamadım.
örneğin 1.satıra ege Üniversitesi yazıyorum altına bir kaç satır ekliyorum dolayısı yeni eklenen boş satırların üstteki ile aynı olmasını istiyorum.
inşallah anlatabilmişimdir.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 tr
Selam;
örnek dosyanız olmadığı için ben bir örnekle açıklamaya çalışayım;

Asagidaki gibi bir tabloda kod yazan yerlerin altındaki bos satırlar otomatık olarak doldurma

A001 15
25
30
12
20
B001 15
20
20
12
C001 5
4
12
Doldurma isleminin yapilacagi sutun secilir ( Yukaridaki gibi bir ornek icin A sutununun tamami secilebilir)
F5 tusuna basilir (Duzen/Git) gelen pencereden OZEL tusuna basildiktan sonra Bosluklar secenegi isaretlenip TAMAM tiklanir
Bu islemden sonra tum bos hucreler secilip, aktif hucre ilk bos hucre olmus olur
Aktif hucreye =Bir ust hucre adresi ( Yukaridaki ornek icin =A2) girilip Ctrl-Enter tuslarina basilir

Excel Vers. ve Dili
Excel2010
Çok Teşekkürler Meraklı Çok işime yaradı
Ayrıca bu kadar erken cevap için de tekrardan teşekkürler.