Ana sayfadan, Userformlarla bilgi alıp raporlamak

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Merhabalar.
Ana sayfasındaki Userformlar yardımıyla, "liste" sayfasındaki verilerden gerekli bilgilerin alınarak, bu bilgilerin "Raporlar" sayfasındaki ilgili yerlere yazdırılması için yardımlarınızı bekliyorum.
Bu yaştan sonra bana EXCEL'i sevdiren, hatta bağımlılık yaptıran siz forum üye ve yöneticilerinden bu yardımı istemek hakkımdır,sanırım.
Açıklamalar ekteki dosyanın "ana sayfa" sı içindedir. Herkese iyi akşamlar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın Leventm. İlgine çok teşekkür ederim. Emeğine sağlık. Fakat açıklamalarımda yazdığım gibi, tarihler raporu için listede ÞAYET TARİH SÜTUNU DOLU İSE yani M sütunu dolu ise alsın, boş ise listeye ve rapora almasın. Ücret Raporunda ise listede ÞAYET N SÜTUNUNDA VERİ varsa ilgili müşteriyi alsın, yoksa listeye ve ve rapora almasın. Bu şekilde düzeltebilirseniz çok işime yarayacak. Çalışmalarınızdaki başarıların devamını dilerim. Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın Leventm. If s1.Cells(a, "n") <> 0 Then satırlarındaki n ve m leri değiştirdim. İstediğim gibi oldu. TEKRAR TEÞEKKÜRLER. Emeğinizi helal ediniz. Saygı ve selamlarımla.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın leventm. Belki forum kurallarına aykırı ama, YARDIMINIZ O KADAR İÞİME YARADI Kİ, BİR KEZ DAHA ÞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Rica ederim. Küçücük bir teşekkür benim için yeterlidir.