Ana Sütun Taşıma?

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2010 Türkçe 32 Bit
Merhaba benin bir sorum olacaktı. Ben bir ana sütunu başka bir sütunlar aralığına taşımak istiyorum. Örnek veriyorun "O" sütununu "C" ve "D" ana sütunlarının arasına taşımak istiyorum. Bunu yapabilme imkanımız var mı? Lütfen bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? Bu konu hakkında bana yardımcı olursanın çok makbule geçer. :roll:

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Pro
Office 2010 Pro
Merhaba benin bir sorum olacaktı. Ben bir ana sütunu başka bir sütunlar aralığına taşımak istiyorum. Örnek veriyorun "O" sütununu "C" ve "D" ana sütunlarının arasına taşımak istiyorum. Bunu yapabilme imkanımız var mı? Lütfen bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? Bu konu hakkında bana yardımcı olursanın çok makbule geçer. :roll:
O sütunun üstünde bulunan "O" harfinin üzerine geldiğinizde aşağıd doğru bi ok çıkacaktır. Bu ok çıktığında farenizle sağ tıklayın, ardından KES deyin.

sonra "D" sütunun üstündeki D harfinin üzerine gelin sağ tıklayın ve "Kesilen hücreleri ekle" yi tıklayın. Yeterli olacaktır.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2010 Türkçe 32 Bit
Ana sütun taşıma işlemi yapılamıyor galiba. Biraz araştırdım ama bulamadım. Ben zaten sorunumu hallettmiştim. Yine de çok teşekkür ederim cevap için. :eek:k::