Analiz Takip

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Yeni bir çalışma yapmak istiyorum, ekte hazırladığım basit bir örnek var,

Çeşitli Kimyasal analizler yapacak firmaların bilgileri ve tabloda yapılacak analizlerin bilgileri var. Yanlarında checkbox lar var. Yapılacak analiz için önce checkbox seçilecek analizin combobox'u aktifleşecek, analiz sonucu rakamsal olarak oraya yazılacak, tarih ve saat bilgileri girilecek.

Aradan bir hafta geçtiğini düşünürsek, aynı firmaya tekrar ölçüme gidildiğinde yapılan ölçümlerin sonuçları yine bu ekrandan girilidiğinde önceki ölçümleri görebilmek istiyorum, işte bu noktada kafam durdu, acil yardıma ve çözüm önerilerinize ihtiyacım var.

Hatta ölçüm sonuçlarına göre haftalık, aylık ve yıllık grafiksel çıktılar almak istiyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
istediğiniz bu mu acaba taploları iki ayrı katogoride altında toplamanız lazım inceleyin

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
çalışmanızı inceleyeceğim sayın şimendifer, fikirlerimi sizinle paylaşmak istiyorum sonrasındada, yardımınız için teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın Simendifer,
çalışmanızı ancak gece inceleyebildim, bir sorunum oldu, kayıtları girerken eski kayıtlarıda görebilmek istiyorum, yani ilk kaydı girdim, aynı ekranda mouse tuşuna falan dokunmadan bir hafta önceki kayıtlarıda görebilmeliyim, aklıma bir alt forum oluşturup o alt forumda her hafta için alt alta kayıt eklemek mümkün olabilirmi acaba, yardımcı olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Alt formun görünümünü Tek Form dan Veri g
Kod:
Kod:
örünümüne çevirin.

İyi çalışmalar