Apartman Hesapları Denetimi Konusunda Amatör Çalışma

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Merhabalar;

Oturduğum apartmanın denetim işleri dolayısıyla hazırladığım oldukça amatör bir çalışma dosyasını, inceleyenlere yararlı olması ve hocalarımın katkısı ile geliştirilmesi amacıyla sitemize yüklüyorum.

Sayın kucuksengun, size özel yollayacağımı söyledim, ancak messenger ve outlook express'te bazı sorunlar yaşadığım için yollayamıyorum. Kusura bakmayın.

Sevgi ve saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın assenucler;

Emeğinize ve Paylaşımınıza çok teşekkür ediyorum.

Şüphesiz ki Forumdaki access üstatlarının bu konudaki yorum ve katkıları ile çok kişiye faydalı olabilecek bu program geliştirilebilir.

Artık top access üstatlarında.

Selam ve saygılarımla.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Değerli forum dostları;

Denetim Programı, dosya ekindeki açıklamamda da belirttiğim gibi, oldukça amatör ve iddiasız bir çalışmadır.

Dönem (ay, üç ay veya yıl) sonu itibariyle bankalar mevcudunu ilgili tabloya girdiğinizde, Para ve Alacak Durumu Özet formunda yönetimin nakit kasasındaki parayı ve faaliyet dönemindeki parasal akışın sayısal toplamını sağlıklı olarak görebilirsiniz.

Oturduğum apartmanın 2007 yılı hesaplarının incelenmesi ve denetiminde bu amatör çalışmadan yararlanılmıştır. Her apartmanda, yönetim hesaplarının incelenmesi ve denetlenmesinde rahatlıkla kullanılabilir.

Ancak, aynı türde diğer bir anlatımla, her ay 43 bağımsız bölüme ait değişmeyen aidat, demirbaş ile sadece tutar alanı değişen yakıt bütçe kayıtlarını "Gelirler" tablosuna elle giriş yapmak zorunda kalmam, beni oldukça sıktı ve zorladı. Diğer taraftan, ödemelerini geciktirenleri izlediğim "GecikenGelirler" tablosuna elle giriş yapmam, bir diğer sıkıntı kaynağım oldu.

Programın kullanımı ile ilgili kısa açıklamalar yaparken, bu sorunlara yukarıdaki dosya içerisinde değindim.

Değerli hocalarımın ilgi ve katkısı ile bu çalışmanın daha büyüyüp, gelişeceğine yürekten inanıyorum.

Kolay gelsin.

Sevgi ve saygılar.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Günaydın forumdostları ve hocalarım;

Bu amatör çalışmayı geliştirebilmem için, acaba, ne gibi katkılarınız olabilir?

İlginiz ve yardımlarınız için teşekkürler.

Sevgi ve saygılar.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Ricam olabilir mi?

Gününüz aydın, neşeniz ve sağlığınız yerinde, kazancınız bol olsun.

Sn. taruz, ayhan2122 ve diğer hocalarımın sitemize sundukları programları gördükçe; benim bu amatör çalışmam, usta eli değince kimbilir ne hale gelir.

Acaba, bir ara eliniz değebilir mi? Merakla ve bir ümit ile bekliyorum....

Katkısı olacak, tüm forum dostlarına ve her hocalarıma en derin sevgi ve saygılarımı sunarım.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Xp
Apartman yönetici programınızı indiremiyorum e-mail gönderirseniz sevinirim. Teekkürler