Ara/düzelt butonu, önceki kayıt ve sonraki kayıt butonlarında sorun yaşıyorum..??

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 tr
Selam arkadaşlar, dosyayı ekte yolluyorum, butonlar çalışıyor fakat yanlış çalışıyor. Tıkladığımda gelen bilgilerin bazıları alakasız ve özellikle sayfa2 nin bilgilerini hiç getirmiyor. Aynı zamanda kayıt bul ve ara/düzelt butonlarımda çalışmıyor yardım lütfen....

Excel Vers. ve Dili
Office 2010
English
Sayın celine..
Gönderdiğiniz dosyaya bakacak zamanım yok ama UserForm üzerinden sayfaya kayıt etmek, verileri bulmak, silmek, değiştirmek gibi işlemler için linkteki dosyayı size tavsiye ederim. Kodları kendinize uyarlayabilirsiniz. Selamlar..

http://rapidshare.tv/922244

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 tr
teşekkürler Qene ilginiz için. dosyayı yükledim hata veriyor ama ben genede kodlarına bakıyorum işime yarayan bişey olursa diye. Programıma bigözatabilirseniz uzman birinin hemen yapabileceği bişey zannederim. tekrar teşekkürler..

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office 2010
English
Programınıza göz attım ama fazlaca zamanım olmadığı için ilgilenemedim. Sizin için ektekii dosyayı düzenledim. Kayıt etme, silme, değiştirme için işinize yarayacaktır. Üzerinden gitmenizi öneririm. Zamanım olursa sizin dosyanıza da bakabilirim ama gündüzleri çok zor.. Çalışmalarınızda başarılar, umarım dosya yol gösterici olur.