ARA+SÜZ+GRAFİK YARAT

Excel Vers. ve Dili
office2003
ARA+SÜZ+GRAFÝK YARAT

Sayın Arkadaşlar,
Bir firma için marketlerde tutulan raporları yeni sayfasından Kaydet makrosu yardımıyla dbase sayfasına bilgi giriyorum. Acaba arama sayfasından istediğim bilgileri ara dediğimde dbase sayfasından alınacak bilgi süzülen sayfasına kopyalanıp bu süzülen bilgide grafik sayfasına giderek grafik yaratılabilir mi?
Biliyorum çok uzun oldu ama yardım ederseniz sevinirim. Lütfen çok acil mümkünse cevaplarınızı bekliyorum.
Saygılarımla
Redne

Excel Vers. ve Dili
office2003
Arkadaşlar, Üstadlar

Lütfen çok acil yardım edebilecek bir arkadaş yok mu?

Saygılarımla
Redne

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
dbase sayfasından alınacak bilgi süzülen sayfasına kopyalanıp bu süzülen bilgide grafik sayfasına giderek grafik yaratılabilir mi?
Elbette bu mümkün fakat kopyalanan verilerle nasıl bir grafik çizmek istediğiniz belli değil. Grafikte hangi veriler dikkate alınacaktır, bunları belirtmeniz gerekir.

Excel Vers. ve Dili
office2003
sayın leventm

önyüz sayısı, raf sayısı , özel teşhir, fiyatlar bazında grafikler alınacak. bunları ay bazında ürün adlarına göre grafiklendireceğiz. Tek tek ve toplu olarak ta grafik alınması istenmektedir. Eğer hiç bir alan seçilmez ise tamamı süzülen alana gelip, bu süzülen alana göre biraz karmaşık olacak ama grafik çıkması gerekmektedir

Saygılarımla
Redne

Excel Vers. ve Dili
office2003
Arkadaşlar,

Yardım edebilecek biri varmı? Lütfen acill

Excel Vers. ve Dili
office2003
Arkadaşlar
Sizlerinde işleri başınızdan aşkın olduğunu biliyorum.
Bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum
Ayrıca power point sunusunu da yardımcı olması için gönderiyorum
Saygılarımla
Redne