Artık farketmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Konuyu kapatıyorum.

Son düzenleme:
İ

İhsan Tank

Misafir
1 - bu tarz düşünce sadece size kalmış
2 - bu tarz düşüncelerinizi normal konu olarak değil'de öneri ve eleştiri bölümünde açınız
3 - konunuz ile ilgilenilmeğini düşünüyorsanız sebebi siz olabilirsiniz nedenleri
a = konuda yeterince açıklama yapılmamıştır.
b = uzun süre alacak bir çalışma istenmiş olabilir
c = bir program yapılmasını istemiş olabilirsiniz.
ve bunun benzeri şeyler olabilir.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Listbox ta veri listeleme diye bir konu açmıştım,çözemediğim bir konuda bilen arkadaşlardan yardım gelir diye.Ama malesef konu hakkında bilgisi olan yada çözüm üretebilecek halde olupta cevap yazan kimse olmadı.Önceden soru sorduğum zaman yardımcı olan arkadaşlar çıkıyordu,en azından ilgilenildiğini görüyordum.Ama artık formda pek de bilgi paylaşıldığını ve bilmeyen insanların öğrenmesi amacıyla yardımcı olunduğunu pek söyleyemiyeceğim.Kimse kusura bakmasın ama form artık sıradanlaşmış gibi geldi bana.Kimsenin ilgelendiği falan yok.Üye olmakla hata yaptım galiba.Herkese iyi akşamlar.
Sn kral321

Zaman zaman sorusuna cevap alamayan üyelerimizden tıpkı sizin yaptığınız gibi eleştiriler alırız. Bu tipte, bana göre haksız eleştirilere mecbur olmadığımız halde cevap vermeye çalıştık. Sn İhsan bey mesajında neden cevap alamamış olabileceğinizi kısaca ifade etmiş. Bende konuyu uzatmayacağım. Sorduğunuz sorularınıza baktım. Bence siz soru sorma mantığınızı değiştirin. Özelliklede bir örnek dosya eklemeyi ihmal etmeyin.

Ayrıca daha bugün aşağıdaki linkte Sn merakli_72'nin mesajı ne kadar önyargılı olduğunuzuda yeteri kadar gösteriyor.

http://www.excel.web.tr/f169/slayt-eklinde-grafik-gosterimi-t90015.html#post491342

Not: Üye olmakla hata yaptığınızda samimiyseniz bildirmeniz halinde üyeliğinizi hemen sonlandırabilirim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25.03.2023
Listbox ta veri listeleme diye bir konu açmıştım,çözemediğim bir konuda bilen arkadaşlardan yardım gelir diye.Ama malesef konu hakkında bilgisi olan yada çözüm üretebilecek halde olupta cevap yazan kimse olmadı.Önceden soru sorduğum zaman yardımcı olan arkadaşlar çıkıyordu,en azından ilgilenildiğini görüyordum.Ama artık formda pek de bilgi paylaşıldığını ve bilmeyen insanların öğrenmesi amacıyla yardımcı olunduğunu pek söyleyemiyeceğim.Kimse kusura bakmasın ama form artık sıradanlaşmış gibi geldi bana.Kimsenin ilgelendiği falan yok.Üye olmakla hata yaptım galiba.Herkese iyi akşamlar.
ben kendimi bu site sayesinde geliştiriyorum walla, googda arama yapıyorum yine bu sitede cevap çıkıyor hatta, ihsan arkadaşımızın tavsiyelerine dikkat etmeni tavsiye edecem bende, çünkü bahsettiğin soruya baktım yarım sayfa soru yazmışsın ve karışık, 2. satırdan sonrasını okumadım bile, birazdaha objektif bakmak lazım.. keyif sizin tabiki..

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Arkadaşlar öncelikle şunu bilmenizi isterim kimseye hakaret etme babında bir şeyler yazmadım.Kaldı ki daha önce ben bu formdan bazı arkadaşlardan yardım aldım ve bunuda belirttim.Sn Leven MENTEŞOĞLU sorumun uzun olmasından bahsetmiş,abi ben soruyu tam net bir şekilde ve açıklayıcı olarak yani sizin anlayacağınız şekilde yazmaz isem bana nasıl yardımcı olabilirsinizki?Ben sorum tam anlaşılsın diye uzun yazdım yoksa oldukça kısa tutardım.Ama istediğim çözüme ulaşamaz isem tekrar size mesaj gönderip vaktinizi almam gerekecek.Yinede haksız eleştiri yapmış isem formda çözüm üreten tüm arkadaşlarımdan ve abilerimden özür dilerim.Sonuçta zaman zaman yaptığınız çalışmalardan yararlandım ve yardım aldım.Kusura bakmayın ve hakkınızı helal edin.Hayırlı akşamlar ALLAHA emanet olun.Saygılarımla.

Özür dilemek erdemdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...