aynı anda 2 outlook çalıştırmada sorun

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
merhaba arkadaşlar...
bizim ağdan ben 2 adet outlook çalıştırmak istiyorum birisi benim adıma birisi firma adına fakat 1 sorun benim adıma olan outlook a parola sormasını istiyorum bu olmuyo diğerine parola soruyor 2 de firmanın adına olan outlok u açtığımda şöle bir yazı geliyor ekrana "varsayılan e posta klasörleriniz açılamıyor. klasörlerinizi çevrimdışı klasör dosyanızla zaman uyumlu yapmadan önce geçerli profiliniz ile microsoft exchange server bilgisayarınıza bağlanmalısınız." bu uyarıda ne demek istiyor acaba anlamadım ben bu ikisini bir arada nasıl kurabilirim.
yardımcı olacak arkdaşlar aşimdiden teşekkürler..... kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 türkçe
Sn Mdener outlook inbox dosyası C:\Documents and Settings\(ilgili kullanıcı)\Local Settings\Application Data\Identities\{87ABAAC4-5332-4473-83B9-86445A47E6C1}\Microsoft\Outlook Express içindedir bu klasör paylaşıma açıksa ancak öyle görebilirsiniz bir diğer bilgisayardaki bilgileri. ayrıca bu klasördeki inbox ve outbox dosyaları gönderdiğiniz ve gelen mailleri barındırır bu klösörü kopyalayıpta istediğiniz bilgisayara götürüp yapıştırsanız yeni bilgisayardada bu mailleri okuyabilirisiniz.