Ayni Bİlgİsayarda Vİsta Ve Windows Xp Yİ Kurmak

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Arkadaşlar ben Vista yüklü hp Pavilion dv6640et bilgisayarımın hardiskini 4 e bölerek F bölümünde windows xp yi kurdum. C bölümünde Vista kuruluydu ve C ye format atmadım. Sata diski tanıyabilen Windows XP kurulum Cd si oluşturdum. Onunla F bölümünde Windows XP yi kurdum. Driverlerini tam olarak bulup yükledim. Problem yok. Ancak Vista C sürücüsünde kaldı. Ondan bir ses seda yok. Vistayı da kullanmak istiyorum. Bilgisayar açılırken Windows Xp ve Vista diye iki seçenek sunsun diye Başlangıç dosyasına aşağıdaki gibi Vista satırı ekledim.

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(4)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(4)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows Vista Premium"

Son satırı doğru yazamadığımdan mıdır veya Vista sisteminin çöktüğünden midir bilmiyorum bigisayar açıldığında gelen Vista seçeneğini tıkladığımda herhangi bir ilerleme yok. Windows Xp Professional seçeneği ise normal işlevini yapıyor.
İşin garip tarafı bilgisayarla beraber Vista CD si verilmiyor. Vista kurulu iken 2 adet Yedekleme DVD si oluşturulmuş önceden, şimdi onu geri yüklersem sonradan kurduğum Windows Xp kaybolacak.
Vistayı da hayata geçirmek için ne yapmam gerekir. Cevap verirseniz çok memnun olacağım.

Excel Vers. ve Dili
2002 Türkçe
bu sorun şimdi benim başımda yardımcı olacak biri var mı?